Dzieci królowej elfów 7 – Na śmierć i życie

Dzieci królowej elfów 7 – Na śmierć i życie

Autor: Gotthardt Peter

Historii o elfach istnieje tyle. ile gwiazd na niebie. Oto jedna z nich.

Jest to opowieść o niewielkiej grupie elfów. które nagle znalazły się bardzo daleko od domu. Drogę powrotną zagradzają im wysokie góry i przepastne morza. Napotykają też wrogów. którzy ścigają ich bez litości.

Ale nic nie jest w stanie sprawić. żeby elfy zaniechały swojej podróży. Na przekór niebezpieczeństwu i wszelkim przeszkodom chcą dotrzeć do domu. Dzień za dniem wędrują na wschód w kierunku Krainy Elfów. gdzie zielenią się bujne lasy. a źródła tryskają życiodajną wodą.

‚Na śmierć i życie’ to siódma część serii ‚Dzieci królowej elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


ISBN

9788366611603: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/lista-nieobecnosci-michal-pawel-urbaniak-187689u

Cena:


ISBN

9788328715042: Wydawnictwo

Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy. by nie stoczyły się na dno. W Denver. w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków. nie może narzekać na brak podopiecznych.

Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych członków zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Seksowny jak diabli. rdzenny Amerykanin. którego znakiem rozpoznawczym są muskularny tors i zawadiacki uśmieszek. cieszy się nieustającym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Jules ma na pieńku z bossami przestępczego półświatka. ale Vance stawia sobie za punkt honoru. żeby nie spotkało jej nic złego – zwłaszcza że dzieciaki. z którymi Jules pracuje. przypominają Vance’owi jego własne dzieciństwo. I choć dziewczyna potrafi

34.9: https://woblink.com/ebook/legion-niesmiertelnych-tom-3-swiat-postepu-b-v-larson-202816u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/194742/epub

1: Autor

:

Cena:



około północy, cel badań definicja nowak, nicholas sparks we dwoje pdf, kindle wgrywanie książek, tabliczka mnożenia do 100 pdf, day leclaire, oczami mężczyzny chomikuj, wydawnictwo vectra, dzienniczek zakręconej nastolatki, curyło ginekolog, dominik hejj, analiza techniczna pdf, wiedźma jego królewskiej mości, sanditon online pl…