Sekrety Biblii – Królestwo Saula Dawida i Salomona

Sekrety Biblii – Królestwo Saula Dawida i Salomona

Autor: Alfred J. Palla

  • Długo oczekiwane kolejna książka z serii Sekrety Biblii. wydanej w latach dziewięćdziesiątych książki która doczekała się kilku wznowień. Książka opisuje lata panowania trzech pierwszych królów Izraela. Zawarty w niej materiał pochodzi z pracy doktorskiej z dziedziny historii obronionej przez autora w grudniu 2017 roku.

 

  • „Książkę Alfreda Palli zawiera przejrzysty i systematyczny wkład na temat powstania dziejów monarchii izraelskiej. oparty na wnikliwej analizie zarówno tekstów biblijnych. jak i pozabiblijnych z uwzględnieniem danych archeologicznych. dlatego stanowi bezcenne kompendium wiedzy dla wszystkich pragnących zglebić tę tematykę.”

— Prof. Roman Marcinkowski z

32.99: https://woblink.com/ebook/poetka-i-ksiaze-manuela-gretkowska-136787u

Cena:


ISBN

9788365979537: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/odwet-lubieniecki-zbigniew-143958u

Cena:


Poranki na Miodowej 1

Autor: Joanna Szarańska

Joanna Szarańska zaprasza na Miodową. Autorka bestsellerowych Czterech płatków śniegu powraca z pełną emocji i wzruszeń nową serią obyczajową.

Małgorzacie udało się zapomnieć o przeszłości. Wiedzie szczęśliwe życie. jest zadowolona z kariery zawodowej i związku z Robertem. Do czasu. aż pewnego dnia otrzymuje list w błękitnej kopercie. Kto dziś jeszcze pisze listy? Małgorzata zna tylko jedną taką osobę. ale wolałaby wymazać ją z pamięci. Jednak informacja. którą skrywa błękitna koperta skłania ją do powrotu na Miodową. Do domu pełnego wspomnień. W starej księgarni. gdzie półki uginają się od książek. a kraciasty fotel kusi swą miękkością. Małgorzata wraca myślami do lat dzieciństwa i odkrywa tajemnice swej rodziny.

Jak na powrót Małgorzaty zareagują dawni

https://woblink.com/product-publication/download/1360/epub: 1

Cena:dzienniki gwiazdowe lem, wschód stasiuk, podstawy pielęgniarstwa, grzegorz kasdepke dzieciom, krótkie odpowiedzi na wielkie pytania pdf, rozmyślania marek aureliusz pdf, dallas ’63, trupia farma film, ferwor, zmierzch bogów książka, sen faraona, współczesne systemy polityczne, pascal myśli pdf, e-book za darmo, momo michael ende, wampir z kc audiobook, patologia duchowości, pozytywne szkolenie psów dla żółtodziobów, anioły ciemności, wielki słownik ortograficzny pwn z zasadami pisowni i interpunkcji, korzenie totalitaryzmu pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin