Utracona miłość

Utracona miłość

Autor: Magdalena Krauze

Majka i Michał. mimo młodego wieku. planują wspólną przyszłość. Ale nawet ich niezwykle silne uczucie nie jest w stanie zwyciężyć. gdy na horyzoncie pojawia się toksyczna matka chłopaka.

On rozpoczyna prestiżowe studia medyczne w Londynie. ona zostaje w Warszawie…

Mijają lata. Majka tkwi w nieszczęśliwym związku. tymczasem rozwiedziony Michał wraca do Polski.

Nic nie dzieje się jednak bez przyczyny. a los tylko pozornie kieruje się przypadkiem.

Czyżby szczęście i miłość czekały tuż za rogiem?

Romantyczna opowieść o trudnych wyborach i samotności w związku. ale też o nadziei. że zawsze jest szansa na prawdziwe uczucie.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 32


ISBN

9788372295446: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zle-dziewczyny-nie-umieraja-katie-alender-19462u

Cena:


ISBN

9788380322707: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/agonia-kapusta-pawel-134111u

Cena:


Uciekłam z arabskiego burdelu

Autor: Laila Shukri

Wstrząsająca historia Polki. która stała się żywym towarem…

Dalsze losy Julii znanej z kart ‚Byłam kochanką arabskich szejków’. o które czytelniczki pytały w mailach i recenzjach. dopiero teraz mogą ujrzeć światło dzienne.

Julia. którą najpierw rozkochał. a później sprzedał Tarek. ucieka z arabskiego burdelu. Niebezpieczna akcja wyrwania kobiety ze szponów gangu handlującego ludźmi wymaga użycia wielu podstępów.

Ale czy uwolnienie się z macek międzynarodowej siatki przestępczej jest w ogóle możliwe? Czy Julia zdoła uciec od seksualnego zniewolenia oraz brutalnej przemocy fizycznej i psychicznej. jakie były wcześniej jej udziałem? Czy piekło. przez jakie przeszliśmy. zostawia w nas trwały ślad?

Mroczne tajemnice XXI wieku: handel ludźmi. w tym dziećmi. handel organami. obrzezanie kobiet oraz ekstrawagancje i seksualne orgie najbogatszych arabskich szejków.
Przerażająca rzeczywistość. o której świat woli milczeć.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu. Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego. czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu. udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. Debiutowała w 2014 roku. od tego czasu każda z jej książek podbija listy bestsellerów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


9788365904836

Wydawnictwo: WarBook

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/dzika-karta-michal-cholewa-203268u: https://woblink.com/product-publication/download/203268/epub

Cena:the perfect game. tom 1. rozgrywka pdf, justyna bargielska, arkadiusz kierys, no man’s sky poradnik, od pyłu do życia, wielka księga nalewek, katedra najświętszej marii w paryżu pdf, znaczy kapitan pdf, język prasy, historia wychowania kot, przepowiednie saby, uwikłany książka, dukaj imperium chmur, harlequin ebook, błękit książka…