Listy do kochanka

Listy do kochanka

Autor: Wioletta Wilczyńska

Erotyczne listy emanują emocjami. które najcelniej trafiają do serca odbiorcy.

Jeżeli dodać jeszcze. że pieszczota ma oprawę poetycką. to doznanie czytającego wzrasta z każdą strofą. z każdym wersem i jego melodią.

Autorka zaprasza na ucztę poetycką. odkrywając przed czytelnikiem tajniki alkowy. Czy zaglądając za woal. poczujemy esencjonalną atmosferę miejsca?

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Ajurwedyjskie przepisy z lokalnych produktów

Autor: Weyland Katharina

Jakie masz dosze?

 Według ajurwedy każdy człowiek w momencie poczęcia otrzymuje indywidualny zestaw dosz. Określają one między innymi charakter. wygląd. przemianę materii czy sposób zachowania. Od nich też zależy. co dany człowiek powinien jeść. by cieszyć się trwałym zdrowiem i równowagą duszy oraz ciała. Ta książka nie tylko pozwoli Ci zdiagnozować własne dosze. ale i przygotować najlepsze dla nich. tanie i smaczne posiłki.

 

Nowe spojrzenie na ajurwedę!

 Katharina E. Weyland mieszka z mężem na Sri Lance. Jest certyfikowanym coachem od wielu lat zajmującym się tematyką zdrowej diety. Dostrzega korzyści płynące z ajurwedy. która doskonale uzupełnia zachodnie doradztwo żywieniowe. Stworzyła własny styl ajurwedy. który dostosowuje mądro

:

Cena:


Nowa Koncepcja Wszechświata

Autor: dr Walter Russell

Książka A New Concept of the Universe (tytuł oryginalny) w wyczerpujący i niebywale przystępny sposób przedstawia założenia i idee całkowicie wywrotowej Kosmogoni Waltera Rusella oraz polemikę Autora z paradygmatami współczesnej nauki.

Wysiłki nad jej udoskonalaniem Autor podejmował do końca swoich dni. Mimo to ta niezwykła pozycja mogła się ukazać w Stanach Zjednoczonych dopiero w 1989 roku. po 26 latach od jego śmierci.

Echa po jej publikacji nie milkną do dnia dzisiejszego. stając się motorem napędowym środowisk skupiających się wokół dokonań wybitnych. lecz niezwykle rzadko docenianych wynalazców XIX i XX wieku.

Do tej pory nie ukazała się w Polsce żadna książka tego znakomitego autora. Jedyna dostępna w Polsce pozycja to niewielka książka biogr

1:

Cena:


Mów i zwyciężaj

Autor: Brian Tracy

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej. Dzięki nim stał się osobą. którą inni stawiają sobie za wzór. podejmując decyzję o przejęciu kontroli nad własnym życiem.

W książce Mów i zwyciężaj Brian Tracy pokazuje. jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania – i jak wykorzystać ją. by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Umiejętność dobrego przemawiania to:

 • zdobycie szacunku w innych i nowych kontaktach
 • zwrócenie

  34.9: https://woblink.com/ebook/plan-lotu-brian-tracy-156246u

  Cena:


  Powstańcy

  Autor: Magda Łucyan

  „Nie wyskoczyłbyś po ten karabin? Przydałby się nam!” – usłyszał „Julek” od swojego dowódcy. Pod niemieckim ostrzałem zdobył upragnioną broń.

  „Dziewczyn do tego nie biorą” – dowiedziała się „Pączek”. gdy oświadczyła. że chce walczyć z bronią w ręku. By móc strzelać. udawała mężczyznę.

  „Gdybyś po niego nie przyszedł. toby żył” – oświadczyła „Jurowi” matka kolegi poległego w powstaniu.

  Powstanie miało trwać maksymalnie trzy doby. Na tyle mieli być przygotowani. Walczyli 63 dni. Codziennie musieli żegnać przyjaciół. z którymi ramię w ramię brali udział w nierównym boju z Niemcami. 

  Magda Łucyan. reporterka TVN. przeprowadziła rozmowy z ostatnimi żyjącymi świadkami tamtych wydarzeń. Zapytała ich o wspomnienia z tam

  :

  Cena:


  ISBN

  9788324057382: Wydawnictwo

  Format

  39.99: https://woblink.com/ebook/powstancy-magda-lucyan-154167u

  Cena:  ester perel, krótka historia nauki, libudzisz, ogień i krew część 3, resortowe dziecko, mała improwizacja dziady tekst, elle kennedy ryzyko pdf, skandal katarzyna nowakowska, biuro śledcze, marketing sportowy – teoria i praktyka pdf, zły czas haner pdf, termodynamika techniczna zadania z rozwiązaniami, nie dla psa kiełbasa nie dla kota, monika gwóźdź, niepełnosprawność książka pdf, samantha young to co najważniejsze, saga von becków, przystosowanie społeczne, magiczne drzewo online, oscar i pani róza…