Bez mojej zgody

Bez mojej zgody

Autor: Jodi Picoult

Annie nic nie dolega. a mimo to żyje tak. jakby była obłożnie chora. W wieku 13 lat ma już za sobą niejedną operację. wielokrotnie oddawała krew. żeby utrzymać przy życiu swoją starszą siostrę Kate. która w dzieciństwie zapadła na białaczkę. Annie została poczęta w sztuczny sposób. tak aby jej tkanki wykazywały pełną zgodność z tkankami siostry. Aż do tej pory akceptowała tę swoją życiową rolę. Teraz jednak dojrzewa do podjęcia decyzji. która podzieli jej rodzinę. a dla ukochanej siostry będzie wyrokiem śmierci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 25.6


Straceńcy

Autor: Bogusław Wołoszański

Jest to historia kilkudziesięcioosobowych jednostek. które atakowały wielokrotnie liczniejszego wroga. na jego terenie. dobrze przygotowanego do obrony.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wołoszański

Cena: 39


ISBN

9788378182153: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/fundacja-5-druga-fundacja-isaac-asimov-andrzej-jankowski-blazej-kemnitz-jacek-pietrzynski-piotr-hermanowski-9380u

Cena:


9 miesięcy. Ciąża i Ty

Autor: Młoda Mama

Właśnie dowiedziałaś się. że jesteś w ciąży. Jeszcze nie wiesz. co to tak naprawdę znaczy. Jesteś zdziwiona. przerażona i szczęśliwa jednocześnie. Wynik testu ciążowego powitałaś płaczem. Nie wiesz. czy bardziej z radości czy ze strachu. Nie ma odwrotu – zostaniesz mamą. Zanim jednak ta wiadomość do Ciebie w pełni dotrzeć. będziesz musiała codziennie ją sobie powtarzać. a i tak uświadomisz sobie to dopiero na kilka miesięcy po porodzie. Jeśli nie później. Ciąża to niezwykły czas oczekiwania na dziecko. czas zmian. niepokojów. Każdy tydzień przynosi coś nowego. zarówno w rozwoju dziecka rosnącego w brzuchu. jak i w psychice przyszłej mamy. E-book opisuje czas ciąży miesiąc po miesiącu. pokazując w przystępny sposób. na co należy zwrócić uwagę. czego się spodziewać w tym niezwykłym okresie i jak się przygotować do nowej roli.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 6bajki mani kraft, joanna staniszkis jadwiga staniszkis, veronika roth, internetowa biblioteka, przemiana kafka, między nami zwierzętami, szalenie bogaci azjaci, górka śmierci, chłopiec znikąd, romanse pdf za darmo, czysta prawda, andromeda nexus, zimbardo psychologia kluczowe koncepcje pdf, artur baniewicz, ibuk libre, biblioteka internetowa libra, afryka kazika test, samorzad powiatowy…