Mała świnka

Mała świnka

Autor: Arnold Lobel

„Mała świnka mieszkała w chlewiku na farmie. Mała świnka lubiła jeść. lubiła biegać po całym obejściu i lubiła spać. Ale najbardziej ze wszystkiego mała świnka lubiła usiąść i zanurzyć się w przytulnym. mięciutkim błocie”.

Życie małej świnki było szczęśliwe. aż do dnia. kiedy żona farmera zabrała się do porządków. Nie wystarczyła jej lśniąca kuchnia i czyste pokoje. Postanowiła posprzątać również w oborze i w chlewiku.

I gdzie teraz podzieje się mała świnka? Czy znajdzie bezpieczne schronienie?

Kolejna książeczka Arnolda Lobela w doskonałym przekładzie Wojciecha Manna.

Arnold Lobel (1933–1987) – amerykański pisarz. autor tekstów i ilustracji do prawie stu książek dla dzieci. Do jego najpopularniejszych serii należą Żabek i Ropuch (Frog and Toad) oraz Mysie bajeczki (Mouse Tales) i Mysie przysmaki (Mouse Soup). które ukazały się już nakładem WL. Jest laureatem Medalu Randolpha Caldecotta – za najlepszą książkę ilustrowaną roku (Fables. 1981). W finale tej nagrody znalazły się również jego tomy Żabek i Ropuch. Przyjaźń i Hildilid’s Night. Na podstawie serii o Żabku i Ropuchu powstał musical A Year with Frog and Toad. wystawiony na Broadwayu w 2003 roku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 22


ISBN

9788324075362: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/cialo-smialo-dla-chlopakow-przewodnik-po-dojrzewaniu-mariusz-gadek-todnem-scott-204183u

Cena:


A Son of the Sun

Autor: Jack London

Son of the sun – a cycle of stories. The heroes of which are honest. persistent and courageous people. romantics. adventurers who have passed through difficult physical and moral tests in their lives. Griffiths and Jacobsen decided to trick Vulture into fleeing without paying the bills. But it would be better if they did not try to deceive the Son of the Sun.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9miasto gangów, 21 lekcji na xxi wiek audiobook, głosu, los polacos, ziarenko prawdy ewelina mazurek, obróbka skrawaniem książka, rozmowy o biblii, audiobooki kryminały, przepowiednie królowej saby książka, zobowiązania radwański, droga prawdziwego mężczyzny, stanisław stabryła, doktor dolittle i jego zwierzęta audiobook za darmo, obnażony, dom bez okien…