Kochaj albo jedź

Kochaj albo jedź

Autor: Penny Reid

Emocje podczas czytania sięgają zenitu. Jest wspaniale. Są przystojni bracia bliźniacy z seksownymi zarostami. pikantne zbliżenia. gang motocyklistów i… rozterki. które każdy z nas kiedyś przeżywał. A w tym wszystkim zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa…

Miłość przesłania cały świat. serce wali jak oszalałe. nie można skupić myśli. Tego nie da się opisać. ani już nigdy przeżyć nic podobnego. Naprawdę wspaniale się to czyta!

Główna bohaterka staje przed wieloma dylematami. I to nie tylko takimi. jak SEKS czy POWŚCIĄGLIWOŚĆ… MIŁOŚĆ czy PODRÓŻE.

Jess od najmłodszych lat na zabój kochała się w Beau. rudobrodym przystojniaku. Gdy po latach wraca do rodzinnego miasteczka. na swoje nieszczęście przez pomyłkę wdaje się w romans z jego bratem bliźniakiem – Duane’em.

Beau jest ideałem – towarzyski. radosny. otwarty i pomocny. natomiast opryskliwy. arogancki i zdystansowany Duane od zawsze działał Jess na nerwy i szczerze go nienawidziła. Skąd mogła wiedzieć. że Duane kochał ją od dawna. miłością najprawdziwszą. największą z możliwych. tą jedyną i na całe życie.Książka ‚Kochaj albo jedź’ nie tylko mnie zachwyciła. ale też sprawiła. że z miejsca rzuciłam się na kolejne romanse w tej serii. Zadziwia mnie. jaką indywidualnością jest w nich każdy z bohaterów. Seria o braciach Winstonach znalazła się na półce z moimi ulubionymi książkami. Daję jej 5 na 5 gwiazdek.
Samantha Young. autorka bestsellerów z listy ‚New York Timesa’. ‚USA Today’ oraz ‚Wall Street Journal’

Pokochałam tę książkę! Penny Reid stworzyła bardzo malowniczy świat. Nie wiem. jak dam radę doczekać do następnego tomu!
Heroes and Heartbreakers

Penny Reid mieszka w Seattle w stanie Waszyngton z mężem. trójką dzieci i nadmierną ilością włóczki. Dawniej zajmowała się biomedycyną i jako pracownik naukowy po całych dnach pisała podania o federalne granty. ale teraz po prostu pisze książki. Do tej pory ukazało się ich kilkanaście. w tym bestsellerowa seria o seksownych brodaczach. czyli braciach Winstonach.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Dziewczyno. przestań ciągle przepraszać!

Autor: Rachel Hollis

Bądź kobietą. którą chcesz być.

Bądź kobietą. która jest z siebie dumna.

Bądź kobietą. która się nie wyrzeka swojego życia.

Bądź kobietą. która nigdy nie prosi o pozwolenie. żeby być sobą.

Czas pokazać światu. co się dzieje. gdy kobieta postanawia osiągnąć coś wielkiego. Rachel Hollis. bestsellerowa pisarka. założycielka wartej miliony dolarów firmy medialnej i autorka powyższych słów. wzywa nas. kobiety. do działania. Doskonale wie. że często dorastamy i żyjemy w przekonaniu. że powinnyśmy patrzeć na siebie przez pryzmat innych ludzi – jako żony. matki. córki albo pracownice – i że poszukiwanie własnej tożsamości albo zastanawianie się nad naszymi potrzebami powinno zejść na dalszy plan.

Hollis rzuca

https://woblink.com/ebook/odlotowe-pomysly-safi-bahcall-195994u: https://woblink.com/product-publication/download/195994/epub

Cena:


Diabelska maszyna do szycia. Kresowa apokalipsa: reportaże i perory.

Autor: Wojciech Pestka

Diabelska maszyna do szycia to kolejny po Do zobaczenia w piekle i Gdyby Polacy nie byli Polakami zbiór reportaży Wojciecha Pestki: tematem jest wojna tocząca się od 2014 roku na wschodzie Ukrainy. Widzimy ją oczami dziennikarza Serhija Szapowała (Wojna nie zna się na żartach). dobrowolca Ajdaru. snajpera Serhija Pandraka (Selfik albo słit fota ze śmiercią). strażnika rezydencji Łukaszenki w Meżyhirii Petra Olijnika (Petro Samozwaniec). Ihora Mazura. twórcy Prawego Sektora (Poszukiwany żywy lub martwy). milionera Wiaczesława Konstantynowskiego. ochotnika batalionu Kijów-1 (Sny braci Karamazow). Wiktora Hryszanowa. nauczyciela wiejskiej szkoły w obwodzie ługańskim (Życie bez gwarancji (na życie)). O tej wojnie napisano wiele. ale nie tak. jak

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Jak poradzić sobie z narcyzem i toksycznymi relacjami

Autor: Marta Pawlikowska-Olszta

E-book „Jak poradzić sobie z narcyzem i toksycznymi relacjami” zawiera prawdopodobnie wszystko to. co potrzebujesz wiedzieć o toksycznej relacji. żeby zacząć się z niej uwalniać!

Jeśli:

– cierpisz zamiast mieć satysfakcję z relacji w pracy lub życiu prywatnym

– chcesz lepiej wykrywać potencjalnie toksyczne relacje

– chcesz zrozumieć ryzyko wchodzenia w relację z narcyzem 

– chcesz pomóc swoim bliskim zrozumieć lepiej rozpoznawać nisko-empatycznych (narystycznych) partnerów i współpracowników 

– chcesz lepiej rozumieć i wzmocnić się w batalii z narcyzem. który jest w Twoim życiu od dłuższego czasu.

– chcesz lepiej bronić się przed manipulacją w pracy lub w domu

warto. żebyś przeczytał ten ebook!

E-

32: https://woblink.com/ebook/w-deszczu-anna-dabrowska-193285u

Cena:marek krajewski ludzkie zoo, być niezwykłym wychowawcą, ebok książki, lukier ksiazka, idiota dostojewski, dmt molekuła duszy pdf, recepta na szczęście, 365 dni download, rok 1984 george orwell, wilczyce z dzikich pól, konstytucja stanów zjednoczonych tekst, pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki, zemsta jest słodka, wiedźmin 3 duchy przeszłości, anna lisowska, leopold tyrmand zły pdf…