Automat z wodą gazowaną z syropem lub bez. Powieść mińska.

Automat z wodą gazowaną z syropem lub bez. Powieść mińska.

Autor: Niaklajeu Uładzimir

Automat z wodą gazowaną z syropem z lub bez. Powieść mińska to drugie wydanie książki z roku 2015 o tym samym tytule. Jest to opowieść o pragnieniu wolności w Mińsku dławionym żelazną pięścią sowieckiego totalitaryzmu. W gronie stiljagów. noszących koszule w papugi i słuchających rock’n’rolla. rozgrywa się historia miłości. przyjaźni i rozczarowania. W końcu zostaje tylko bezradność po zderzeniu się z twardą rzeczywistością niczym z automatem. z którego nie da się wydusić porcji gazowanej wody. Równorzędnym bohaterem powieści jest stolica Białorusi. zamieszkana przez fascynujące postaci – lingwistycznego geniusza Biga. Tatarkę Nelę. kagebistę Guryka. mordercę Johna F. Kennedy’ego Lee Harveya Oswalda. M

7.99: https://woblink.com/ebook/czarny-czarownik-antoni-ossendowski-199279u

Cena:


Szukając diagnozy

Autor: Lisa Sanders

Lisa Sanders doświadczyła już chyba wszystkiego. co nieoczywiste w jej profesji.

Wciąż bywa jednak zdezorientowana. analizując osobliwe przypadki schorzeń i dolegliwości. które opisuje w swojej niezwykle poczytnej autorskiej rubryce „Diagnosis”. To z niej pochodzą opublikowane w niniejszej książce zaskakujące i tajemnicze koincydencje symptomów. które zostały rozszyfrowane przez nią lub przez jej kolegów po fachu.

Młody mężczyzna. spędzający swoje urodziny na Bahamach. podczas kolacji próbuje barakudy. Kilka godzin później. tańcząc. upada na parkiet z obezwładniającym bólem brzucha. Kobieta w średnim wieku wraca do lekarza dwa dni po wizycie. na którą przyszła z lekką wysypką na grzbiecie dłoni. Teraz wysypka zrobiła się fioletowa i pokrywa całe jej ciało. Treser słoni w wędrownym

Wydawnictwo: Harde Wydawnictwo

Cena: 29.99


Fenomen 2 kroków

Autor: Hal Elrod

Fenomen 2 kroków jest kontynuacją bestselleru Fenomen poranka. który zafascynował ludzi w ponad 70 krajach. Hal Elrod udowadnia. że aby osiągnąć niesamowite rezultaty. wystarczą tylko dwie decyzje. Pierwsza to podtrzymywanie niewzruszonej wiary w sukces. druga – włożenie nadzwyczajnego wysiłku w swoje starania. Aby zdarzył się „cud” i twoje marzenia się ziściły; abyś stał się tym. kim chcesz być. potrzebujesz jednego i drugiego. konsekwentnie i przez dłuższy czas. Przyda ci się też rada. jak panować nad swoimi emocjami – w każdych okolicznościach. a zwłaszcza w chwilach zwątpienia.

Autor pomoże ci wybrać właściwy cel i przekuć całą tę wiedzę w praktykę – na podstawie 30-dniowego testu fenomenu dwóch kroków.

Stań się Mistrzem Fenomenu – realizuj najśmielsze marzenia!

Albert Einstein mawiał: „Wszystko należy upraszczać tak bardzo. jak tylko można. ale nie bardziej”. Czytając Fenomen 2 kroków. miałem wrażenie. że Hal Elrod doprowadził tę zasadę do perfekcji. Autor proponuje prostą regułę. która ułatwi przechodzenie z poziomu „możliwe” na poziom „nieuniknione” i sprawi. że niezrealizowane marzenia staną się rzeczywistością.

Pierwszy krok to uwierzyć w swój plan. uwierzyć w sposób niezachwiany (optymiści nie będą mieli z tym problemu. pesymiści powinni przeczytać pierwszą książkę Elroda. Fenomen poranka. w której znajdą konkretną strategię działania).

Drugi krok to włożenie nadzwyczajnego wysiłku w realizację tego planu poprzez wytrwałość i konsekwencję.

Jesteś gotów postawić te DWA KROKI? Jeżeli tak. to książka. którą trzymasz w ręce. będzie najlepszym kompanem na twojej nowej drodze.

Fryderyk Karzełek. twórca Klubu 555. codziennie inspiruje tysiące Polaków do zmiany życia poprzez zmianę nawyków

Jeżeli masz wrażenie. że życie wymyka ci się spod kontroli i płyniesz z nurtem zdarzeń w nieznanym kierunku. koniecznie przeczytaj tę książkę. Dzięki niej przypomniałem sobie. że dobrze zaplanowany cel. poczucie misji i odpowiednie budowanie przekonań pomagają w realizowaniu nawet najśmielszych marzeń. Hal Elrod przedstawia zbiór narzędzi oraz postaw. które każdemu pozwolą wypracować własny przepis na udane życie. Zasadę pięciu minut natychmiast włączyłem do swojego zasobu narzędzi i wszystkim serdecznie ją polecam!

Artur Mydlarz. ekspert od ciągłego doskonalenia i zarządzania jakością

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 44.9


191305

34.9: https://woblink.com/ebook/projekt-rozwod-izabela-kosmala-swierczynska-191305u

1

:

Cena:


Wojna hybrydowa

Autor: Sławomir Turkowski

Książka stanowi analizę zjawiska wojen hybrydowych jako konfliktów trzeciej generacji. Publikacja omawia genezę konfliktów. przebieg jak również aspekty związane ze zwalczaniem tych zjawisk oraz wskazuje metody zapobiegania im. Zamierzeniem autora jest przedstawienie problematyki wojny hybrydowej w sposób kompleksowy. a jednocześnie praktyczny. Niniejsza publikacja stanowi efekt badań i praktyki autora w obszarze konfliktów asymetrycznych.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 29


Eurazjatyzm na wspak. Polscy tradycjonaliści przeglądają się w zwierciadle Eurazji i udają. że to nie oni

Autor: Bratkiewicz Jarosław

Książka mówi o Polsce. z Rosją – jej eurazjatyckim alter ego – w tle. Pokazuje. jak rozgałęzienie dziejów polskich – na nurt piastowski. który od XV wieku zanurza się w mało widoczną „historię długiego trwania”. oraz na kipiel jagiellońsko-sarmacką. z jej wirami wetowania. rokoszy i insurekcji. pnie się przez dzieje Polski aż do dnia dzisiejszego. I znów odradza „polski eurazjatyzm”. powodując. że pytanie o nowoczesność wciąż bije Polsce dzwonem. 

 

Jarosław Bratkiewicz – urodzony w 1955 roku. ukończył z wyróżnieniem Instytut Spraw Międzynarodowych (MGIMO) w Moskwie. W latach osiemdziesiątych działał w podziemiu wydawniczym. między innymi w wydawnictwie „Krąg”. Od

:

Cena:


Dzieci kapitana Granta

Autor: Juliusz Verne

“Dzieci kapitana Granta” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

‚Dzieci kapitana Granta’ to słynna powieść przygodowa i fantastyczno-naukowa Juliusza Verne’a.Jest to pierwsza część tak zwanej dużej trylogii Juliusza Verne’a (‚Dzieci kapitana Granta’. ‚20.000 mil podmorskiej żeglugi’. ‚Tajemnicza wyspa’).

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 10.49


Mengele – anioł śmierci

Autor: Lucas Hugo Pavetto

Josef Mengele. dziś lepiej znany jako „Anioł Śmierci’. był człowiekiem pozbawionym sumienia i skrupułów. Historyczny moment. w którym nazistowskie Niemcy szukały czystości rasy. upoważnił go do dokonania eksterminacji tysięcy Żydów. wykorzystując ich jako ludzkie króliki doświadczalne w potwornych eksperymentach. poszukując genu. który stworzyłby to. co w nazistowskim szaleństwie nazywano czystą rasą aryjską.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99stary człowiek i morze tekst, histologia zabel pdf, philip zimbardo efekt lucyfera, człowiek który zrozumiał naturę, ranking ksiązek, granica epoka, łups, sonety odeskie, głowa pełna duchów, dorota dobrzyńska, seks poradnik, devil may cry 3: dante’s awakening, eucharystia pierwszych chrześcijan, witold książę, od tylca, mów własnym głosem…