Jak wydać i skutecznie wypromować książkę

Jak wydać i skutecznie wypromować książkę

Autor: Krystyna Bezubik

Wyobraź sobie. że stawiasz ostatnią kropkę w swojej książce. Co czujesz? A co poczujesz. gdy ktoś podejdzie do Ciebie i powie: „Czytałam Twoją książkę. Bardzo mi się podobała”?

Taka opinia od czytelnika jest czymś wspaniałym. Przecież nie piszesz książki po to. by ją trzymać w szufladzie. piszesz ją. by ludzie chcieli ją czytać. By ją wydać. a potem składać autografy na pierwszej stronie. A może jeszcze marzysz o życiu z pisania?

Oczywiście. że chcesz wydać swoją książkę. tylko nie wiesz. od czego zacząć. Nie wiesz. co sprawi. że wydawca zainteresuje się Twoim dziełem. Jak przygotować propozycję wydawniczą lub jak przejść przez proces self-publishingu.

Właśnie dla Ciebie jest poradnik „Jak wydać i skutecznie wypromować książkę”.<

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Noce waniliowych myszy. Wybór wierszy

Autor: Charles Bukowski

Wybór poezji Charlesa Bukowskiego. opracowany przez Tadeusza Nyczka. który swój wstęp do tej książki zatytułował „Poezje starego świntucha”. Gratka dla miłośników Bukowskiego. tego lirycznego „literackiego rozrabiaki”.

Charles Bukowski urodził się w 1920 roku w Andernach. w Niemczech. Kiedy miał trzy lata. jego rodzice wyemigrowali do USA. Dorastał w ubogich. robotniczych dzielnicach Los Angeles. gdzie dobrze poznał smak niedostatku. Doświadczał go także i później. Pierwsze opowiadanie opublikował w roku 1944. nieprędko jednak doceniono jego talent – długo musiał utrzymywać się z pracy fizycznej i różnych dorywczych zajęć. często bywał bez grosza i bez dachu nad głową. zdany na łaskę przypadkowych ludzi. Dopiero w dwu ostatnich dekadach życia pisarstwo zaczęło przynosić mu spore dochody. Twórczość Bukowskiego stanowi niepowtarzalne zjawisko w świecie zachodniej literatury. Często stawiany na równi z Hemingwayem i Henrym Millerem. zyskał uznanie krytyki i czytelników przede wszystkim za wspaniałe wyczucie formy. doskonale lapidarny styl i autentyzm. Powodem niesłabnącej fascynacji jego prozą jest też bez wątpienia awanturnicze życie. które z upodobaniem trwonił na inne swoje pasje: kobiety. alkohol. hazard. Jedynym światem. w którym czuł się naprawdę swojsko i którego reguły w pełni zaakceptował. był świat pijaków. dziwek. wykolejeńców i nieudaczników. ludzi wyobcowanych ze społeczeństwa i niezdolnych. tak jak on. nagiąć się do życia w kieracie. Otaczająca go atmosfera skandalu i prowokacji. przebijająca z jego prozy postawa buntownika. krytycznie nastawionego do akademickich. komercyjnych nurtów literatury amerykańskiej. obalanie obyczajowych tabu. dosadny. często wulgarny język sprawiły. że stał się kultową postacią literackiego podziemia i idolem pokolenia bitników. Pozostawił po sobie bogaty dorobek w postaci ponad trzydziestu książek: powieści. opowiadań. zbiorków poezji. Zmarł 9 marca 1994 roku w swoim domu w San Pedro. który jest dziś celem swoistych pielgrzymek wielbicieli jego niezwykłego talentu.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 28dzwiek mowy, tematy wypracowań pan tadeusz, książki za darmo do pobrania, transsyberyjska. drogą żelazną przez rosję i dalej, czy androidy śnią o elektrycznych owcach?, 12 prac herkulesa agata christie test, jadlonomia po polsku, chłopiec z grenlandii pdf, książki ebook, wielki głód chiny, wolfgang von goethe, myśl i bogać się audiobook, małachow lecznicza głodówka, pilch książki, obfitość książka, szadź książka…