ISBN

ISBN

9788324224982: Wydawnictwo

Format

18: https://woblink.com/ebook/zimne-opowiadania-ten-ktory-przyszedl-mnie-zbawic-virgilio-pinera-180185u

Cena:


Sezon na szczęście

Autor: Roma J.Fiszer

Czasem wymarzone gwiazdki spadają z nieba. Warto się nimi dzielić. bo darowane szczęście wraca z nawiązką.

Opowieść o trzech kobietach. które wygrały losy na loterii życia.

Anna. Kaśka i Eliza zarzuciły w „Iskierce” kotwicę – dobiły do portu. który stał się ich nowym domem. Na Kaszubach znalazły swoich mężczyzn i wraz z nimi nadają wyczekanym miłościom pożądany kształt. Wzgórze pełne słońca. na którym zamieszkały. nieustannie dodaje im sił. Zdarzające się niepowodzenia już ich nie załamują. lecz mobilizują do walki. Ich dobro oraz optymizm są zaraźliwe. więc dokoła gromadzą liczne towarzystwo. „Iskierka” tętni życiem jak nigdy dotąd!

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 29.9


Potęga niedoskonałości

Autor: Navarro Tomas

Czy zaakceptowanie własnej niedoskonałości. niepełności i przemijania może być kluczem do spokojnego życia i szczęścia?

Tomás Navarro twierdzi. że przedarcie się przez własny gąszcz traum i kompleksów. uświadomienie sobie złudności sukcesu. dostrzeżenie. że marnujemy życie. goniąc za mrzonkami i przegapiając chwile. które mogłyby dać nam poczucie zadowolenia. pomoże nam napełnić codzienne życie spokojem.

Navarro pomaga nam zrozumieć swoje potrzeby oraz oczekiwania i dopasować je do rzeczywistości. Proponuje zrewidowanie naszej listy priorytetów i stworzenie nowej. wolnej od presji zewnętrznych i wewnętrznych. bardziej realistycznej. takiej. jaką możemy zrealizować w otaczającym nas świecie.

‚Potęga niedoskonałości’ uczy nas. jak wieść być może niedoskonałe. ale o w

27.9: https://woblink.com/ebook/milosc-ci-nic-nie-wybaczy-alek-rogozinski-179992u

Cena:hołownia książka, surogatka jensen, angielski gramatyka pdf, zarys prawa cywilnego, creative flow. rok uważnego życia, beata matuszewska, alice lugen, kwantowy kod uzdrawiania, piękne zapomnienie pdf, jordan peterson ksiazka, jak wygląda piekło, metodologia badań psychologicznych brzeziński, roland barthes światło obrazu, nasza szkoła klasa 3 sprawdziany, współczesne teorie socjologiczne…