Siostra Burzy. Siedem Sióstr

Siostra Burzy. Siedem Sióstr

Autor: Lucinda Riley

Ally D’Aplièse przygotowuje się właśnie do udziału w jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów jachtów na świecie. gdy otrzymuje wstrząsającą wiadomość o nagłej i bardzo tajemniczej śmierci swojego adopcyjnego ojca. Dziewczyna rezygnuje ze startu w zawodach i jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku. gdzie ma się spotkać z osieroconymi przez Pa Salta pozostałymi córkami. Na miejscu okazuje się. że bajecznie bogaty ojciec zostawił córkom w spadku zaszyfrowane wskazówki. które pozwolą im poznać historię ich pochodzenia.

Ally postanawia skorzystać z rady zmarłego ojca i odnaleźć własne korzenie. W tym celu wyrusza do mroźnej Norwegii. gdzie dowiaduje się o Annie Landvik. żyjącej przeszło sto lat temu dziewczynie z małej wioski w górach. która o

27.99: https://woblink.com/ebook/kamienie-na-szaniec-aleksander-kaminski-8999u

Cena:


Głosy

Autor: Ewa Winnicka

To była zwykła. kochająca się rodzina. On ciężko pracował. ona zajmowała się dziećmi. „Co się stało. że zabił?” – krzyczały pierwsze strony gazet. a obok dramatycznych tytułów pojawiały się zdjęcia atrakcyjnej blondynki i młodego mężczyzny. Mężczyzny. który tuż po niedzielnym grillu zabił nożem sześć osób. w tym dwoje swoich dzieci i jedno przyjaciół. Zbrodnia. której dopuścił się Damian Rzeszowski w piękne niedzielne popołudnie przy zacisznej ulicy Victoria Crescent. zelektryzowała nie tylko brytyjską wyspę Jersey. ale też całe Zjednoczone Królestwo. I przyznać trzeba. że nie poprawiła wizerunku polskiego emigranta.

Ewa Winnicka i Dionisios Sturis w „Głosach” próbują odpowiedzieć na to dręczące pytanie: co się stało. że zabił? Przemierzają brytyjski raj podatkowy. wyspę Jersey. na którą w poszukiwaniu lepszego życia przeprowadziła się rodzina Rzeszowskich. Rozmawiają z policjantami. znajomymi. przyjaciółmi. skrupulatnie śledzą przebieg rozprawy sądowej i przejmująco odmalowują postać zabójcy. Przede wszystkim jednak odczarowują mit emigrantów jako królów życia. pokazując to. o czym zazwyczaj się nie mówi. Cenę. jaką płaci większość wyjeżdżających: poczucie wyobcowania. egzystencję na granicy biedy. stres. choroby psychiczne. przemoc.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.45zagłoba swatem, remigiusz mróz trawers pdf, wyspa singli, pieśni legionów polskich we włoszech, zarządzanie projektem pdf, wołoszański książki, ring girl pdf, szkice piórkiem, podstawy programowania mikrokontrolera 8051, piekło jak wygląda, konwenansów, książki dla osób z depresją, załupek, raw belle aurora pdf, ebboki, abby green, twoje kompetentne dziecko pdf, magiczne drzewo gra streszczenie…