Instrukcje VAT.15 praktycznych procedur dla podatników

Instrukcje VAT.15 praktycznych procedur dla podatników

Autor: Praca zbiorowa

Publikacja zawiera 15 praktycznych instrukcji dla podatników VAT. Dotyczą one transakcji oraz czynności. z jakimi najczęściej spotykają się podatnicy VAT w prowadzonej działalności. Z książki dowiemy się krok po kroku:

• Jak uzyskać status podatnika VAT przy rozpoczęciu działalności i zgłosić rachunki bankowe 

• Jak skutecznie wybrać zwolnienie z VAT 

• Jak uzyskać status podatnika VAT po rezygnacji ze zwolnienia lub utracie prawa do zwolnienia 

• Kiedy wierzyciel może skutecznie skorzystać z ulgi na złe długi i jak rozliczy ją w nowym JPK_VAT

• Kiedy dłużnik musi skorygować odliczony VAT

• Jak uzyskać wiążącą informację stawkową (WIS)

• Jak udowodnić.

9.9: https://woblink.com/ebook/jak-rozliczac-vat-w-trakcie-zawieszenia-dzialalnosci-gospodarczej-ewa-kowalska-203361u

Cena:


ISBN

9788382261806: Wydawnictwo

Format

4.49: https://woblink.com/ebook/pokusa-harringaya-herbert-george-wells-203358u

Cena:


Velvet – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Kiedyś uwiodła cały pluton składający się z około dwudziestu żołnierzy i dowódców różnego stopnia. Wiem. brzmi niewiarygodnie. Tym bardziej. że wszystko zdarzyło się jednej nocy. Wiem o tym z opowieści. słyszałem je z kilku źródeł’.

Czterej mężczyźni w lekko rozchylonych mundurach prowadzą przy kominku intensywną rozmowę. Panuje erotyczna atmosfera. Mówią o kobiecie szpiegu. wysłanej przez wroga. która przekazywała sekretne informacje. Wieść niesie. że aby je zdobyć. używa sztuki uwodzenia. Czterech żołnierzy z fascynacją i pożądaniem szuka odpowiedzi na pytanie. kim jest i jak to robi. Historie o kobiecie i jej seksualnych zdobyczach są niezliczone i bogate w szczegóły.

Jedyne. co o niej wiedzą. to jak ma na imię: Velvet.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:


All inclusive – Wyznania ochroniarza: część 1

Autor: Salt Vanessa

„Widzę. jak sama zaczyna się pieścić. Jedną dłonią opiera się o ścianę. drugą pociera łechtaczkę. Wydaje mi się. że wiem. co robi. bo widziałem podobne sceny w internecie. Z tą różnicą. że teraz sam biorę w tym udział. Surrealistyczne…’

W tym erotycznym opowiadaniu Liam opowiada historię o tym. jak stał się najbardziej pożądanym ochroniarzem w Sztokholmie. Zabiera czytelnika do czasów. kiedy był osiemnastoletnim prawiczkiem uczęszczającym na bardzo intymne korepetycje z języka francuskiego.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Wielki las

Autor: Zbigniew Nienacki

Wielki las to arcydzieło Zbigniewa Nienackiego uhonorowane Nagrodą Literacką Stowarzyszenia Księgarzy Polskich za rok 1987. Jest to znakomity romans przeplatający się z wielką i prawdziwą miłością oraz powieść sensacyjna z wątkami erotycznymi.

Autor pisze:

Od dawna pragnąłem napisać romans. ukazać miłość wielką i prawdziwą. która potrafi nie tylko uskrzydlić. lecz nawet odmienić osobowość człowieka. Miłość jednak to dla mnie nie jedno uczucie. ale cały zespół uczuciowy. To jak gdyby oszałamiający napój złożony z najróżniejszych komponentów. u każdego innych. zrodzonych w procesie kształtowania się osobowości. powstałych z tęsknot i oczekiwań uświadomionych i nieuświadomionych. Miłość jest dla mnie także jak wielki las. który daje lub odbiera ludziom dusze. potrafi dobro przekształcić w zło. a zło uczynić dobrem.

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 34.99nowe oblicze greya audiobook za darmo, darmowe audiobooki do pobrania, świętek edyta książki, ochrona osób i mienia książka, największa polska w historii, trąf, ego vs ja, audiobook bp, fundusze unijne pdf, nieobecne miasto, pan samochodzik i kapitan nemo, blondynka na językach niemiecki pdf, spojrzenia.pl…