Dobry ojciec

Dobry ojciec

Autor: Diane Chamberlain

Ukochana córka. Rozpaczliwy wybór. Droga. z której nie ma odwrotu…

Nowość w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Przed czterema laty dziewiętnastoletni Travis Brown dokonał wyboru: sam wychowa nowo narodzoną córkę. Kiedy większość jego przyjaciół imprezowała i chodziła na randki. Travis siedział w domu. zmieniał pieluszki i martwił się o pieniądze na życie. nigdy jednak nie żałował tej decyzji. Bella jest światłem jego życia. Kiedy jednak Travis traci pracę i dom. bezpieczeństwo – które z takim trudem stworzył dla Belli – zaczyna się chwiać.

A potem następuje cud. Praca w Raleigh może poprawić ich los. Musi. Ale gdy Travis przyjeżdża do miasta. przekonuje się. że nie chodzi o pracę. a udział w przestępstwie. które zapewni szybkie pieniądze bez żadnych konsekwencji. Czy aby na pewno?

Co sprawia. że stajemy się dobrymi rodzicami? Czy dobro dziecka może usprawiedliwić działania poza prawem? Jak daleko mogłabyś się posunąć. chcąc chronić swoje dziecko?

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką dwudziestu dwóch powieści. Dotychczas nakładem Prószyński i S-ka ukazały się: „Prawo matki”. „Kłamstwa”. „Szansa na życie”. „Tajemnica Noelle”. „Sekretne życie CeeCee Wilkes”. „Zatoka o północy” i „W słusznej sprawie”. Pisarka mieszka w Karolinie Północnej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Aleja Narodowa

Autor: Jaroslav Rudiš

Tym razem autor wpadł w furię. Powieść ułożył jak manifest. O kapitalizmie. komunizmie. miłości – owszem. czułości – no. powiedzmy. Z bohaterem Samo Zło. Jak zawsze błyskotliwy. bardziej niż zwykle przewrotny. ciągle chwilami zabawny. Wkurzony. Totalnie zaskakujący’. (Aleksandra Boćkowska)

Wydawnictwo: Książkowe Klimaty

Cena: 25


ISBN

9788324070756: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/podroz-tysiaca-mil-richard-paul-evans-151969u

Cena:czekolada paufer, pod nocnym aniołem, krentz, książki do ściągnięcia, nadzy mężczyzni, przekleństwa niewinnosci, paweł płuciennik, indesign spis treści, zabojca z sąsiedztwa, co się stało z iwoną wieczorek pdf chomikuj, małomówna, coś o tobie i coś o mnie pdf, adam węgłowski, self reg ksiazka, e booki, mikrotyki, fitoterapia i leki roślinne pdf, najmroczniejszy sekret pdf, wiosna helikonii, jak zdobyć faceta i sprawić by ciągle za tobą szalał…