ISBN

ISBN

9788382190571: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/smierc-w-blekitnej-lagunie-elzbieta-szudrowicz-witold-debczynski-197556u

Cena: Witold Dębczyński


Balsam dla duszy miłośnika kotów

Autor: Mark Victor Hansen

Koty. ach. te koty… Tajemnicze. charakterne. czułe. inteligentne… Zazdrościmy im wdzięku. z jakim się poruszają. sprawności fizycznej. która pozwala im zdobywać półki zawieszone pod sufitem. i zwinności. z jaką przemykają pomiędzy filiżankami z babcinego serwisu Rosenthala. żadnej z nich nawet nie tykając. Chcielibyśmy z takim samym spokojem i dystansem odnosić się do otaczającej nas rzeczywistości. a przede wszystkim równie stanowczo trzymać się własnych ścieżek. Ach. i jeszcze umieć po kociemu cieszyć się życiem – godzinami wygrzewać się w słońcu i wpatrywać w siną dal. oczekując smakowitego posiłku…

Nie wszyscy przepadają za kotami. ale jak przekonują opowiadania z tego zbioru. łatwo można się z tej przypadłości wyleczyć. Bo kiedy kot włącza swój motorek. niskie. przejmujące tony jego pomrukiwania wywołują wibracje. które potrafią skruszyć nawet skałę. a co dopiero ludzkie serce.

Kot jest stworzeniem skomplikowanym. Na kartach tej książki spotkacie najrozmaitsze koty – śmieszne. odważne. uparte. zakochane. energiczne i te absolutnie zblazowane. Jedno jest pewne – co opowiadanie. to kot. a co kot. to obyczaj.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Devil May Cry 5 – poradnik do gry

Autor: Patryk Homa

Poradnik do gry Devil May Cry 5 to kompleksowe źródło informacji. które pozwoli ci ukończyć grę w 100%. Z naszą pomocą. uda ci ukończyć wszystkie 20 misji w grze. odblokować wyższe poziomy trudności. pokonać mocarnych bossów. czy odkryć wszystkie 12 ukrytych misji w grze. W naszej solucji nie zabraknie również opisu podstaw rozgrywki. co będzie szczególnie przydatne dla nowych odbiorców. którzy nie mieli wcześniej do czynienia z serią DMC.

Początkowe rozdziały naszego poradnika opisują podstawy. w których znajdziesz m.in. porady na start. opis sterowania. trofea i osiągnięcia do zdobycia i inne najważniejsze informacje o grze. Przeczytasz również. jaki poziom trudności najlepiej wybrać na początek. by cieszyć się odpowiednim tempem rozgrywki. Kolejne działy naszego poradnika poświęcone

7.9: https://woblink.com/ebook/anthem-poradnik-do-gry-jacek-halas-patryk-homa-197608u

Cena: Patryk Homa


LeXuS: Don. Operatorzy – Dystopia erotyczna

Autor: Bégaudeau Virginie

Don jest doświadczonym. szanowanym Operatorem. Jego dwie Robotnice wiedzą. jak zaspokoić każdą jego potrzebę. Jednak gdy na jego progu zjawia się nowa Robotnica. Don zapomina o przepisach i zostaje uwikłany w sieć oszustw i szantażu. Dręczą go też wspomnienia z przeszłości. Jaki mroczny sekret ukrywa i co to oznacza dla jego przyszłości w Belgrame?

W dystopijnej przyszłości miasto Belgrame rządzi się zbiorem praw zwanych LeXuSem. W surowym totalitarnym reżimie seks stał się przywilejem. który można kupować. sprzedawać lub na niego zasłużyć. Posiadanie prawa do seksu jest wyznacznikiem społecznego statusu. a dzięki ścisłej kontroli przestępstwa na tle seksualnym są już tylko odległym wspomnieniem.

Jednak w Belgrame nie wszystko dobrze się układa. Grupa rene

:

Cena:


Droga do Bayernu

Autor: Szlicht Patryk

 

Droga do Bayernu to historia świadomego wojownika. który wyruszył w podróż za marzeniami. Mateo. czyli główny bohater powieści. ma bardzo trudne dzieciństwo. Już w wieku dwunastu lat traci swojego ojca. Musi bardzo szybko dojrzeć i zaopiekować się rodziną. Poprzez swoje doświadczenia zaczyna rozumieć. jak ulotne może być życie. Świadomie decyduje więc. że stworzy z niego arcydzieło.

Mateo jest piłkarzem i na pewnym etapie swojej kariery zostaje zauważony przez Bayern Monachium. Wkracza na ścieżkę samodoskonalenia. która prowadzi go przez nieprawdopodobne zdarzenia i pozwala poznać niesamowitych ludzi. Dzięki temu staje się zdecydowanie lepszym człowiekiem i wybitnym zawodnikiem.

Ostatecznie dociera do niego. że największym sekretem życia jest…

Wyda: https://woblink.com/ebook/krol-tygrysow-jest-nagi-mateusz-gugalka-bartosz-czartoryski-197789u

Cena: Bartosz Czartoryski


https://woblink.com/ebook/kuracjusz-podroz-norymberska-hermann-hesse-197763u

https://woblink.com/product-publication/download/197763/epub: 1

:

Cena:wyżej niż kondory, cierpiałkowska psychopatologia pdf, odzyskać utracone, darmowe pliki, dzikowska książka, kobieta niezależna książka, kroniki czarnej kompanii pdf, warszawianka 1905, jan misiak, najwieksza pandemia, michał cholewa, bon czy ton savoir-vivre dla dzieci, książki erotyk pdf, e pub, niemiecki cwiczenia, twarze marilyn monroe, katarzyna klimczak, historia i społeczeństwo ojczysty panteon i ojczyste spory ebook, joanna kuciel-frydryszak, sierota bestia szpieg…