Migracje

Migracje

Autor: Charlotte McConaghy

Franny Stone zawsze była wędrowczynią. Kiedy jej ukochana dzika przyroda zaczyna znikać Franny przybywa do odległej Grenlandii z jedną misją: znaleźć ostatnie na świecie stado rybitw popielatych i wyruszyć za nimi na ich ostatnią migrację. Przekonuje Ennisa Malone´a. kapitana statku Saghani. aby wziął ją na pokład i zjednuje sobie ekscentrycznych członków jego załogi obietnicą. że śledzone przez nią ptaki zaprowadzą ich do ryb.

W miarę jak Saghani zmierza na południe. nowi towarzysze Franny zaczynają rozumieć. że skrywa ona wiele mrocznych tajemnic: nocne lęki. niewysłane listy i obsesję. która nakazuje jej ścigać rybitwy za wszelką cenę. Kiedy historia jej przeszłości zaczyna się odsłaniać. Ennis z załogą muszą zadać sobie pytanie. za czym tak naprawdę podąża Franny… i przed czym ucieka.

Migracje są zarówno odą na cześć naszego zagrożonego świata. jak i zapierającą dech w piersiach. wciągającą opowieścią o tym. jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć dla ludzi. których kochamy.

Migracje to jedna z najpiękniejszych i najbardziej przejmujących książek. jakie czytałam. To wyjątkowa powieść napisana przez szalenie utalentowaną pisarkę

– Emily St. John Mandel. autorka Stacji Jedenaście

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788395915635: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/sila-nadziei-joachim-badeni-op-judyta-syrek-202991u

Cena: Judyta Syrek


ISBN

9788366718388: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/ksiega-run-berenika-tern-201115u

Cena:


:

:

Cena:porąb i spal pdf, osobisty przewodnik po pradze, jak ściągnąć książkę, kupisiewicz podstawy dydaktyki, ten dzień blanka lipińska pdf freedisc, brooke mcalary, antonio agnieszka siepielska pdf, radosław budnicki, wytwórnia wód gazowanych, ałbena grabowska mąż, król mrówek, krechowiecki anatomia pdf, alicja i lustro zombi, kronika wielkopolski, audiobook za darmo do pobrania, sposób na francuza, stawiszyński, general franko…