ISBN

ISBN

9788380170049: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/modernizacja-administracji-grzegorz-rydlewski-146956u

Cena:


Zysk i S-ka Wydawnictwo

Format: EPUB.MOBI

24

1:

Cena:


Pustynia i morze

Autor: Michael Scott Moore

Prawdziwa historia o walce i przetrwaniu. I o tym. że nadzieja nigdy nie umiera.

W styczniu 2012 r.. ukończywszy właśnie cykl reportaży z hamburskiego procesu piratów somalijskich. Michael Scott Moore udał się do Rogu Afryki. by zebrać materiał do książki o piractwie i możliwościach jego ukrócenia. „Wydawało mi się ważne. by wiedzieć. dlaczego w ogóle istnieją piraci”. napisał.

Dowiedział się szybciej. niżby się spodziewał. Porwany w Somalii tuż przed wyjazdem. poznał od podszewki i podłoże piractwa. i jego okrutną codzienność. W warunkach zdolnych złamać najtwardszy charakter przetrwał 977 dni. nim zebrano okup. jakiego zażądali piraci.

Pustynia i morze to połączenie pamiętnika. reportażu i pracy socjologiczno-historycznej. Pełna czarnego humoru. szczera. napisana z dziennikarskim dystansem i wyczuleniem na szczegóły książka jest jakby skrzyżowaniem Paragrafu 22 z Helikopterem w ogniu. Humanizm. z jakim – mimo traumatycznych przeżyć – Moore opisuje porywaczy. jest odbiciem drobnych uprzejmości. jakich od nich doznawał. i kontrastuje z obojętnością zachodniej biurokracji. która prędzej by wysłała bombowce. niż wypłaciła okup.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


Hodowla

Autor: Katarzyna Ryrych

W porządnej szkole wszystko jest pod kontrolą. Uczą się w niej tylko ładni. grzeczni i wzorowi. Nie ma tam miejsca na myślenie. a czarne zawsze jest białe. W porządnej szkole bycie innym jest karane. Śmiercią.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 19.9


Z nosem w ekranie

Autor: Anya Kamenetz

Psychologia / Rodzina

Współczesne dzieci często debiutują w mediach społecznościowych już z chwilą. gdy zostaną uchwycone na obrazie USG. Zaczynają stykać się z ekranami około czwartego miesiąca życia. To dobrze czy źle? Wspaniała szansa na podtrzymywanie relacji niezależnie od dzielącej ludzi odległości czy też pierwszy krok do stworzenia otumanionego pokolenia wgapionych w ekrany zombie?

Wielu bez wahania uznało to za początek neurologicznej i emocjonalnej katastrofy. lecz – co zaskakujące – trudno natrafić na rzetelne badania na ten temat. W swojej książce „Z nosem w ekranie” Anya Kamenetz – ekspertka w dziedzinie edukacji oraz nowych technologii. ale również matka dwojga dzieci – prezentuje świeże i praktyczne spojrzenie na ten problem. Po przeprowadzeniu rozmów z

:

Cena:agnieszka siepielska antonio, etnologia cieszyn, małgorzata maj, w poszukiwaniu granic ameryki, fizykoterapia pdf, historyzm maski, wroga miłość pdf, czasy w języku angielskim pdf, kołysanka dla jezuska tekst, yans wydanie zbiorcze, polscy podróżnicy i odkrywcy, mobi banking, pałac w moczarowiskach, kryminalizacja, husaria historia, ilona wisniewska, ksiazki elektroniczne, unfuck yourself pdf, degórska izabela, medaliony czytaj online, powieści romanse, broń aborygena, latarnia z kiss river, thomas mann czarodziejska góra…