Niezasłużona przychylność

Niezasłużona przychylność

Autor: Prince Joseph

Bóg pragnie. abyś odniósł sukces na każdej płaszczyźnie życia! A z Jego obecnością to jest osiągalne. Jego łaska lub niezasłużona przychylność mogą otworzyć wiele drzwi i sprawić. że znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie. by otrzymać Jego błogosławieństwa. Nawet jeśli brakuje ci niezbędnych kwalifikacji. Jego niezasłużona przychylność będzie twoją siłą napędową.

Odkryj dzięki Niezasłużonej przychylności jak wszystko. czego dotkniesz stanie się błogosławione i będziesz mógł cieszyć się właściwym sukcesem. Poznaj to. czego Jezus dokonał dla ciebie na krzyżu i w jaki sposób. dzięki Jego doskonałej ofierze. możesz wieść zwycięskie życie jako umiłowany Boga. Pełna prawd nowego przymierza na temat Bożej niezasłużonej przychylności oraz dostępu do niej

27.9: https://woblink.com/ebook/przeszczepiona-milosc-anna-mytyk-206863u

Cena:


Ognie Świętego Wita

Autor: Jarosław Klonowski

Akcja powieści rozpoczyna się w XV wieku w Bydgoszczy. Ma tu miejsce proces kobiety oskarżonej o czary. Katarzyna jest w ciąży. a ojciec jej dziecka to starosta. który. obok burgrabiego. przewodniczy sądowi. Historia Katarzyny może łączyć się z innym wydarzeniem: serią zagadkowych morderstw. do których dochodzi w Kruszwicy. Istotne wydają się także dzieje związane z pożarem – wybuchł piętnaście lat wcześniej w kruszwickim zamku.

Niektórzy bohaterowie powieści pojawiają się już we wcześniejszym utworze Klonowskiego. „Tajemnicy świętego Wormiusa’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


ISBN

9788381784498: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/ostatnia-imperoks-john-scalzi-200693u

Cena:


Architekci i historia

Autor: Janusz Sepioł

Zbiór szkiców Janusza Sepioła Architekci i historia to przykład rzadko uprawianego eseju architektonicznego. Na tom ten składają się głównie teksty poświęcone wielkim. ale często pomijanym lub zapomnianym twórcom. Dzieła architektoniczne ukazane zostały w szerszej perspektywie ideowych i artystycznych prądów epok. w których powstały; w kontekście stylistycznych inspiracji i konsekwencji. Jednocześnie autor nie zapomina. że są one dorobkiem konkretnych ludzi. a także przedmiotem osobistego. pełnego emocji spotkania. Ze zbioru wyłania się uzupełniający. by nie powiedzieć – alternatywny obraz historii architektury XX wieku. Po tej lekturze na architekturę będzie się patrzeć inaczej.

 

Czy piękno jest religią? Czy przestrzeń jest tęsknotą? Na te i wiele innych pytań próbuje odp

26: https://woblink.com/ebook/architektura-jako-sztuka-nowakowski-andrzej-basista-andrzej-207349u

Cena: Basista Andrzej


101 Porad Rodzicielskich – część I

Autor: Mariola Kurczyńska

“101 Porad Rodzicielskich część I: potencjał intelektualny i emocjonalny dzieci oraz emocje przy stole”. to skarbnica wiedzy i porad dla rodziców dzieci od 2. do 6. roku życia. Ta wiedza będzie Ci służyć każdego dnia. a także przygotuje Cię na setki niespodziewanych trudnych “rodzicielskich sytuacji”.

Jak wspierać swoje dziecko w kilku ważnych sferach życia jednocześnie? Jak dbać o jego rozwój – emocjonalny i intelektualny? Jak zachęcić dziecko do próbowania nowych potraw i zdrowego odżywiania? Co robić. kiedy nie możemy poradzić sobie z pojedynczą sytuacją u dziecka. jak np. lęk przed dentystą. niechęć do odrabiania lekcji czy wykonywania obowiązków domowych?

Na podstawie swojego 25-letniego doświadczenia dokładnie wiem. z czym najc

5.99: https://woblink.com/ebook/arendt-derrida-i-foucault-a-religia-autor-zbiorowy-195648u

Cena:unnra, kody wojny, magdalena komorowska, remigiusz mróz chyłka tom 3, czarna owieczka lektura pdf za darmo, kurs jasnowidzenia, cokolwiek uczyniliście, rodzina partnerska, hel-3, mroczne pożądanie, barbara mikulska, cywilizacja arabska, krzysztof ślusarek, runą mury, trofea watch dogs 2, yuval noah harari książki, monika rogowska…