Gorące lato

Gorące lato

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Gorące lato. plaża. szum fal. chłodne bryzgi morskiej wody. opalone ciała. nastrój wakacyjnego odprężenia… Najpierw ukradkowe. potem coraz śmielsze spojrzenia. uśmiechy… Przyspieszone oddechy. muśnięcie. dotyk dłoni. pocałunek… Wakacyjny romans. wakacyjna przygoda. wakacyjna namiętność. Namiętne historie. które mogły wydarzyć się naprawdę. które znowu mogą się wydarzyć – kto wie. może już się wydarzyły?

Paulina Świst. Anna Wolf. Anna Langner. Agnieszka Lingas-Łoniewska. Alicja Sinicka. Agata Suchocka. Agnieszka Siepielska. Anna Szafrańska. Marta W. Staniszewska. J.B. Grajda

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9


Trzeci szympans. Ewolucja i przyszłość zwierzęcia zwanego człowiekiem

Autor: Jared Diamond

My. ludzie. dzielimy 98 procent naszych genów z szympansami. Jesteśmy dominującm gatunkiem na planecie – rozwinęliśmy naukę. skomplikowane i różnorodne formy komunikacji. stworzyliśmy miasta i zapierające dech w piersiach dzieła sztuki – podczas gdy szympansy. mimo że genetycznie blisko. pod każdym innym względem są od nas daleko.

Co jest niezwykłego w tej dwuprocentowej różnicy DNA. która spowodowała taką rozbieżność między ewolucyjnymi kuzynami? W tym fascynującym i prowokacyjnym dziele. uznany naukowiec i laureat nagrody Pulitzera. Jared Diamond odkrywa. jak niezwykłe ludzkie zwierzę. w niezwykle krótkim czasie. rozwinęło zdolność do rządzenia światem… i środki do nieodwracalnego zniszczenia go.

79: https://woblink.com/ebook/podstawy-rachunkowosci-z-uwzglednieniem-mssf-jozef-pfaff-marzena-strojek-filus-126969u

Cena: Marzena Strojek-Filus


ISBN

9788726570847: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/smierc-pisarki-lars-kjaedegaard-203455u

Cena:


Koronka do św. Dymfny. patronki osób zmagających się z depresją

Autor: Henryk Bejda

Nie tylko życiowe tragedie. ale również długotrwały stres i konieczność sprostania coraz wyższym wymaganiom prowadzą często do utraty wewnętrznej równowagi i narastającego poczucia braku sensu życia. Walkę z depresją muszą toczyć nie tylko sami chorzy. ale i ich bliscy. którzy bezpośrednio odczuwają jej skutki. Zarówno jednym. jak i drugim pragniemy dać do ręki skuteczne narzędzie do walki – koronkę do św. Dymfny. patronki osób zmagających się z problemem depresji. Książeczka zawiera między innymi opis życia świętej. historię kultu św. Dymfny oraz modlitwy za jej wstawiennictwem.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 14.9


ISBN

9788301191962: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/biologia-systemow-strategia-dzialania-organ

Cena: 7.99noc kiedy umarła, zafon gra anioła, małżeństwo z kalendarza, oskarżenie remigiusz mróz pdf, taniec w ogniu, oskarżyciel whitney g pdf, tropico 6 wymagania, kalosze szczęścia, download ebook, świat ogromnych, luca vitiello cora reilly pdf pl, nocna droga kristin hannah, latający cyrk, magiczne drzewo czerwone krzesło książka, darmowe książki pdf do pobrania, historia pdf, audiobook ferdydurke, mała księżniczka pdf, jan lewiński, księżyc z peweksu chomikuj, królewsko obdarowany…