Wysoko wrażliwi i miłość

Wysoko wrażliwi i miłość

Autor: Elaine N. Aron

Czy masz wrażenie. że ciągle otaczają cię subtelne sygnały. komunikaty niewerbalne. przelotne emocje czy półświadome pragnienia innych ludzi? Czy męczy cię spora ilość bodźców. wywołując uczucie wyczerpania? A może czasami nie możesz się przemóc. by przejść od myślenia do działania? Może często wybierasz samotne siedzenie w domu zamiast aktywnych rozrywek i grupowych atrakcji? Jeśli tak. to prawdopodobnie należysz do grona wysoko wrażliwych osób. stanowiących 20% wszystkich ludzi. I nie ma w tym nic złego. tyle że świat. w którym żyjesz. jest dostosowany do ludzi o zdecydowanie innych potrzebach niż twoje. Czasami możesz więc czuć się naprawdę inny i niezrozumiany! Jednak twoje wyjątkowe zdolności empatyczne i analityczne mogą być wielkim atutem zarówno w przyjaźni. jak i małżeństwie czy innym długotrwałym związku. Ta książka będzie twoim przewodnikiem po świecie miłości i związków tworzonych przez osoby wysoko wrażliwe! Dowiesz się z niej między innymi: • jak układają się relacje. zależnie od tego. czy wysoko wrażliwy jest mężczyzna. czy kobieta. • czy osoby wysoko wrażliwe tworzą dobre związki z innymi osobami wysoko wrażliwymi. • jakie są zalety związków mieszanych. • jak unikać pułapek związków osób wysoko wrażliwych z niewysoko wrażliwymi. • jak wysoka wrażliwość wpływa na życie seksualne. • jaki jest wpływ wrażliwości na prawdopodobieństwo zakończenia związku. „Książka Elaine N. Aron przywraca związkom właściwe im oparcie w życiu wewnętrznym oraz honoruje ludzi. których naturalnie życie to pociąga. Ta znakomita i ważna pozycja pomoże wysoko wrażliwym znaleźć wewnętrzny spokój i spełnienie w ich relacjach międzyludzkich”. Robert Johnson. autor Balancing Heaven and Earth

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 39.9


ISBN

9788378189565: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/wielka-magia-elizabeth-gilbert-bozena-jozwiak-agnieszka-horzowska-18387u

Cena:


Odwaga w przywództwie

Autor: Brené Brown

Co robić. aby kształtować odważniejszych. śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jakbudować środowiska pracy. które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. autorka pięciu bestsellerów „New York Timesa”. od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. a przez ostatnich siedem lat poświęciła wiele czasu na pracę z wpływowymi liderami i zespołami z całego świata. W niniejszej książce. w typowy dla siebie i uwielbiany przez czytelników sposób. udziela odpowiedzi na powyższe pytania. powołując się na wyniki swoich badań. a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.

Na odważne przywództwo składają się cztery kompetencje. któr

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 9.99


Tao w praktyce – PDF

Autor: Cohen Alan

Jak działa Tao? Czy we współczesnym chaosie. odczuwanym przez wszystkie pięć zmysłów. można odnaleźć rozsądek? Jakie wiadomości od Tao dostajesz? Co może pomóc Ci wrócić do naturalnego stanu dobrego samopoczucia i szczęścia? Co mówi Ci Twoje ciało. praca. związek czy finanse? Ta publikacja jest połączeniem ponadczasowych prawd i współczesnej mądrości. Autor zastosował oryginalny i wciągający sposób uwspółcześnienia starożytnych prawd. Używa krótkich historii. w których rozmawia z mistrzem Laozi i bezpośrednio wchodzi w interakcję z mędrcem. aby przybliżyć problemy współczesnego człowieka i pokazać najprostsze rozwiązania.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 34.3


ISBN

9788380027534: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/zyc-yu-hua-123753u

Cena:


Duchy rebelii

Autor: Alwyn Hamilton

AUTORKA NAGRODZONA GOODREADS CHOICE AWARDS 2016

Piasek pustyni wypełnia jej duszę!

 

Trzecia część bestsellerowej serii pozbawi cię tchu i będzie trzymać w napięciu. dopóki nie opadnie kurz po ostatecznej bitwie!

 

Kiedy Amani Al-Hiza uciekała z zabitego deskami miasteczka. nie sądziła. że dołączy do rewolucjonistów. a co dopiero. że stanie na czele rebelii. Ale nie ma innego wyjścia. gdy żądny krwi Sułtan Miraji więzi Księcia Buntownika w mitycznym mieście Eremot. 

 

Amani uzbrojona jedynie w rewolwer. zimną krew i potężną moc Półdżina musi przeprowadzić grupę rebeliantów przez bezlitosną pustynię. Jednak ma wrażenie. że jedyne. co jej się naprawdę udaje. to prowadzenie ich na pewną śmierć.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 3.9


Uzdrawiająca moc serca

Autor: Barbara Ann Brennan

Najnowsza książka Barbary Brennan. autorki światowych bestsellerów medycyny niekonwencjonalnej „Dłonie pełne światła” oraz „Światło życia”

Barbara Brennan jest jedną z najbardziej wpływowych uzdrowicielek i jasnowidzących w XXI wieku. której warsztaty i książki wpłynęły na życie milionów ludzi na całym świecie.

W „Uzdrawiającej mocy serca” autorka przedstawia rewolucyjną wiedzę na temat pracy z procesem kreacji. który prowadzi do urzeczywistnienia największych marzeń. Tworzy most między światem widzialnym i niewidzialnym i zabiera czytelnika w podróż prowadzącą ze świata fizycznego na wyższy poziom manifestacji pragnień. Dzięki tej książce czytelnik po raz pierwszy poznaje też historię życia Brabary i jej osobiste doświadczenia.

Z książki do

:

Cena:


Krzyż się nie chwieje. Medytacje drogi krzyżowej

Autor: Maciej Zięba

Krzyż się nie chwieje to medytacje drogi krzyżowej autorstwa Macieja Zięby OP – dominikanina. filozofa i teologa. znawcy katolickiej nauki społecznej. Dotykają naszej codzienności. pokazując zarazem jej ponadczasowy wymiar. Inspirują. prowokują do autorefleksji.

Szczególną wartość. zarówno historyczną. jak i emocjonalną. mają dołączone na końcu krótkie rozważania drogi krzyżowej. napisane przez autora w 1982 roku na wieść o aresztowaniach przyjaciół z „Solidarności”. Sztuką jest w kilku słowach zawrzeć ogrom treści.

Oba teksty przeznaczone są zarówno do samodzielnego. jak i wspólnego rozważania.

„Potwornego zła nie czynią potworni ludzie. Zwykli ludzie je czynią. Wystarczy włączyć zagłuszanie głosu sumienia. wzmocnić mechanizmy samousprawiedliwień i cierpliwie poczekać”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 9.99niezwykłe wakacje, angry birds gry online, łukasz zaorski sikora, brzechwa jajko, pediatria pdf, kurka wodna witkacy, unia europejska książki pdf, psychologia manipulacji, sąsiedzi (książka), srebrny chłopiec, sowa sport, żadna praca nie hańbi po angielsku, sarah brianne pdf, perwersyjna milosc laurelin, małe kobietki pdf, joao silva, historia języka polskiego, podręcznik elektryka pdf, wyspa singli…