Istota małżeństwa

Istota małżeństwa

Autor: Keller Timothy

Kim jest chrześcijanin?

Odpowiedź na to ważne pytanie zależy od tego. komu je zadasz. W tej książce otrzymasz biblijną odpowiedź. Dowiesz się. czy naprawdę jesteś chrześcijaninem według Bożych zaleceń. Przeanalizujemy również określenia takie jak „chrześcijanin”. „uczeń” i „niewolnik”. wykorzystane w Biblii do opisania tych. którzy podążają za Chrystusem. Wielu z nas słyszało zdanie: „Jestem chrześcijaninem. ale po swojemu”.

Czy można być chrześcijaninem na swój własny sposób? Autor twierdzi. że według Biblii nie jest to możliwe. tak samo jak nie możesz być uczniem lub niewolnikiem na swój własny sposób. Ta książka może być wykorzystana zarówno przez chrześcijan. jak i przez niechrześcijan.

Wydawnictwo: Szaron

Cena: 27


Zastraszeni

Autor: Joanna Dulewicz

Makabryczne morderstwa. które dzieli trzydzieści lat. a łączy niemal wszystko…

Niedługo po awansie w szeregach policji Patryk Wroński ma poprowadzić wyjątkowo trudną sprawę. W województwie świętokrzyskim na przestrzeni kilku miesięcy zostają odnalezione kolejne fragmenty ludzkiego ciała. Trop prowadzi do byłego ormowca. którego trzydzieści lat wcześniej podejrzewano o dokonanie podobnej zbrodni. Ofiarą był wówczas brat inspektor Leny Chmiel – przełożonej Wrońskiego.

Eryka Olbracht. szefowa prywatnego szpitala. od dłuższego czasu dostaje niepokojące wiadomości od swojego męża. który ukrywa się przed policją. Kiedy ten doprowadza do porwania jej matki. kobieta podejmuje ryzykowną grę. w której stawką są nie tylko olbrzymie pieniądze. ale i ludzkie życie.

Jak się okazuje. jedna i

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 14.95


Efekt jogi

Autor: Dr Chris C. Streeter

Oto przewodnik po praktyce jogi. która wpływa na zmniejszenie stresu i lęków oraz wspomaga walkę z depresją. Książka napisana przez specjalistki – nauczycielkę jogi. dziennikarkę i psychiatrę – które dzielą się swoją wiedzą oraz wynikami badań z amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia.

Dzięki tej publikacji możesz wypracować spokój i skupienie w codziennym życiu. a także uporać się z brakiem energii. Znajdziesz tu sekwencje o naukowo udowodnionym działaniu. które polegają na uwolnieniu ciała oraz psychiki od lęku i zamartwiania się. Publikacja zawiera:

  • Porady jak utrzymać skupienie. pewność siebie i równowagę;
  • Proste sekwencje jogi opatrzone zdjęciami wyraziście ilustrującymi pozycje;
  • Opis krótkich sesji jogi uwzględniających pracę z oddechem;
  • Poszczególne pozycje opatrzone wyjaśnieniami. jak każda z nich przyczynia się do zdrowia fizycznego. psychicznego i emocjonalnego;
  • Poziomy praktyki dostosowane do sprawności fizycznej.

Zadbaj o swoje emocje i zdrowie psychiczne z pomocą jogi.

Liz Owen uczy jogi od 1990 roku. Współtworzyła program trzech badań naukowych finansowanych przez amerykański Narodowy Instytut Zdrowia prowadzonych na Boston University School of Medicine. Od 2011 roku prowadzi warsztaty dla osób z depresją i lękami. a także intensywne szkolenia dla instruktorów jogi.

Holly Lebowitz Rossi od dwudziestu lat pracuje jako niezależna dziennikarka. Specjalizuje się w tematach związanych ze zdrowiem. dobrostanem. rodzicielstwem i jogą. Jej prace zamieszczały m.in.: „The Boston Globe”. „Sunday Magazine”. „Newsweek”. „The Washington Post”.

Chris C. Streeter jest profesor nadzwyczajną psychiatrii i neurologii na Boston University School of Medicine oraz wykładowczynią Harvard School of Medicine. Od dwudziestu lat otrzymuje granty na badania z funduszy amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia. Obecnie sprawuje funkcję dyrektorki Bostońskiego Centrum Badań nad Jogą oraz dyrektorki Funkcjonalnego Neuroobrazowania dla Psychiatrii na Boston University School of Medicine.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


ISBN

9788726313031: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/strip-poker-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-205805u

Cena:skąd się biorą dziury w serze, pościg elle kennedy chomikuj, psychologia spoleczna wojciszke, miecz przeznaczenia audiobook, daria skiba, uzależnienie od internetu pdf, łódź w xix wieku, teatr działań wojennych, życie sus, wielki książę litewski, biomechanika pdf, lee child czas przeszły pdf, serce królowej, oczy smoka stephen king, ofiary komunizmu w polsce, uwikłani chandler pdf chomikuj, egzamin gimnazjalny historia online, elex rozdziały, transport kolejowy pdf, słownik psychologiczny, sprawdziany z przyrody klasa 4…