ISBN

ISBN

9788381784627: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/igrajac-z-szefem-ewa-maciejczuk-206184u

Cena:


O północy w Czarnobylu. Nieznana prawda o największej nuklearnej katastrofie

Autor: Adam Higginbotham

Śledztwo. propaganda. tajemnica i mity. które przyćmiły nieznaną historię największej katastrofy nuklearnej XX wieku.

Nikołaj Fomin nie miał pojęcia o energii jądrowej i fizyce nuklearnej – tej ostatniej uczył się na kursie korespondencyjnym. Anatolij Diatłow trzymał się swoich tez nawet wtedy. gdy zostały bezceremonialnie obalone. Wiktor Briuchanow. pierwszy dyrektor. chciał zrezygnować ze swojej funkcji. ale podanie zostało podarte na jego oczach.

Nikt nie wiedział. że do budowy elektrowni kazano użyć materiałów. które nawet nie były produkowane w ZSRR. a wcześniejsze nuklearne wypadki i incydenty kwalifikowano jako ściśle tajne. Prawda nigdy nie ujrzała światła dziennego – aż do teraz.

Takiej książ

:

Cena:podatki książka pdf, polska piastów pdf, arkadiusz skowron, kim byłbym bez ciebie?, motyl i skafander książka, ba paris pozwol mi wrocic, coś pożyczonego pdf, duma i uprzedzenie po angielsku, eugenia mandal, koncert cudzych życzeń, to się czyta klasa 2, zdarza się, amerykański wywiad, runy słowiańskie, 20 dzielnica paryża, bracia karamazow audiobook, lęk przed bliskością książka pdf, anna przedpełska-trzeciakowska, wpływ unieruchomienia na poszczególne układy, kremlowska szkoła negocjacji, co sie stalo z iwona wieczorek ksiazka…