ISBN

ISBN

9788366485341: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/pozorowana-tozsamosc-nachman-podroznik-hela-podroznik-jerry-drew-197814u

Cena:


ISBN

9788366573413: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sekret-bodyguarda-maciejewska-marta-197754u

Cena:


Śmierć o świcie

Autor: Jacek Krakowski

Policjantka Laura Sawicka spędza zasłużony urlop w pensjonacie ‚Albatros’ nad morzem. Któregoś ranka na pobliskiej plaży zostaje odnalezione ciało jednego z pensjonariuszy. Choć wszystko wskazuje na samobójstwo. policjantka jest podejrzliwa wobec takiej wersji wydarzeń. Zwłaszcza. że pozostali mieszkańcy ‚Albatrosa’ zachowują się dziwnie… Podczas prywatnego śledztwa Laura trafia na trop skradzionych obrazów. narkotyków i szantażu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


W ukryciu – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Hrabia Doral Kelvindale jest przystojny i bogaty. łatwo znajduje nowe miłości. Ostatnią jego fascynacją jest bogata. przebiegła wdowa Imogen Basset. Jest piękna. ale również bardzo chytra. pomimo tych wad wdowa bardzo imponuje hrabiemu i oddaje się tej znajomości. Imogen jednak realizuje swój przebiegły plan. jednym z jego elementów jest wymuszenie na hrabim ślubu. Wdowa jest na tyle zdeterminowana. że jest skłonna posunąć do każdej metody. aby tylko osiągnąć swój cel. Doral nie ma najmniejszej ochoty żenić się. dlatego postanawia uciec z posiadłości kochanki. Carita to młoda. piękna dziewczyna. która po śmierci matki mieszka ze swoim ojczymem. którego nie znosi. Jest dla niej stanowczy. surowy i agresywny. Oznajmia swojej pasierbicy. że znalazł jej kandydata na męża.

31: https://woblink.com/ebook/obronca-nocy-agnieszka-lingas-loniewska-190647u

Cena:


ISBN

9788324079537: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/znikniecie-prezesa-gluchowski-piotr-201253u

Cena:kolacja z tiffanym pdf, frankenstein pdf polski, maciej muller, małgorzata rogala chomikuj pdf, płazowiec bezpłucny, staw anatomia, bhp w praktyce pdf, rachunkowość od podstaw pdf, angielski b2 słownictwo, złota księga bajek kubuś puchatek, ibook libra, królestwo twardoch chomikuj, kontratyp audiobook, darmowe ebooki pdf romanse, chemia nowej ery 3 pdf, jagiellonowie dynastia, violetty bajki, spiewajcie pl, zrozumieć tekst zrozumieć człowieka 3, prawo drogowe…