Poważnie zabawne. nieskończenie cytowalne

Poważnie zabawne. nieskończenie cytowalne

Autor: Terry Pratchett

Miałbym więcej entuzjazmu dla nieszablonowego myślenia. gdyby istniały dowody na jakiekolwiek myślenie. nawet szablonowe. 

Najbardziej cytowany pisarz naszych czasów obdarzony był specyficznym poczuciem humoru. co uczyniło z niego zarówno autora bestsellerów. jak i niewyczerpane źródło mądrości życiowej. Ten zbiór pełen jest jego najzabawniejszych i wartych zapamietania myśli o życiu. wszechświecie i chrapaniu.

Terry Pratchett był uznanym pisarzem. twórcą bestsellerowego cyklu książek o świecie Dysku. z których pierwsza – ‚Kolor magii’ – ukazała się w roku 1983. Czterdziesta pierwsza i ostatnia powieść o Dysku. ‚Pasterska korona’. została wydana w roku 2015. Książki były często adaptowane jako sztuki teatralne i filmy. Terry Pratchett był laureatem wielu nagród. między innymi Carnegie Medal; otrzymał też tytuł szlachecki za zasługi dla literatury. Zmarł w roku 2015.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 23.9


Historie kryminalne. Wiek XIX. Część 1

Autor: Piotr Ryttel

Niemal codziennie docierają do nas informacje o odrażających zbrodniach. pospolitych przestępstwach i korupcyjnych aferach. Niejednemu wydaje się. że upadek zaczął się całkiem niedawno. że kiedyś ludzie byli szlachetniejsi i bardziej liczyli się z obowiązującym prawem. Książka Historie kryminalne. Wiek XIX. skutecznie wyrwie czytelnika z podobnej iluzji.

Bazująca na źródłach historycznych. przyjmująca reporterską formę i okraszona pisarską werwą książka Piotra i Karola Ryttelów pozwala wejść w półświatek dziewiętnastowiecznego miasta i dziewiętnastowiecznej prowincji. Za różnorodnością miejsc akcji idzie różnorodność zbrodni i motywów. Dynamicznej formie narracji sprzyja używany przez autorów czas teraźniejszy. który – choć sp

29.99: https://woblink.com/ebook/szare-plaszcze-rubiez-marcin-a-guzek-153893u

Cena:


ISBN

9788328707702: Wydawnictwo

Format

43.9: https://woblink.com/ebook/labirynt-duchow-carlos-ruiz-zafon-katarzyna-okrasko-carlos-marrodan-casas-33472u

Cena:


ISBN

9788380877467: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/piec-dysfunkcji-pracy-zespolowej-patrick-lencioni-139441u

Cena:echo w płomieniach, wołanie w górach pdf, gta 5 skoki kaskaderskie, katy evans manwhore pdf, 365 dni audiobook za darmo, obliczanie konstrukcji żelbetowych według eurokodu 2, ewelina pawłowska, ditta baczała, znajdź mnie online, zatoka świń pdf, ciekawe książki pdf, nowoczesne zasady odżywiania. przełomowe badanie wpływu żywienia na zdrowie, osamu dazai zatracenie, dziewczyny kodują, światowe życie harlequin, budujemy ciszę mp3 chomikuj, agnieszka krakowiak, patolodzy, imperatywne, książki do czytania, wojna secesyjna książka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin