ISBN

ISBN

9788711771907: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/anglik-w-paryzu-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199486u

Cena:


Brühl (Trylogia Saska II)

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Henryk Brühl początkowo był skromnym paziem na dworze Augusta II Mocnego. Przez wiele lat politycznych intryg i manipulacji zyskuje sympatię monarchy. Gdy tron obejmuje August III Brühl z umocnioną już postawą zostaje urzędnikiem. Nowy król nie angażuje się zbytnio w sprawy kraju. więc Brühl wykorzystując sytuację faktycznie przejmuje władzę i zaczyna sprawować własne rządy w Saksonii.

Utwór ten stanowi drugą. po ‚Hrabinie Cosel’. część tzw. trylogii saskiej. która przekonująco przedstawia rzeczywistość dworską za czasów panowania Wettynów.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Zwycięstwo

Autor: Joseph Conrad

Axel Heyst. idealista i niespokojny duch. wierzy. że może uniknąć cierpienia. odcinając się od innych. Wskutek niepowodzeń w życiu i biznesie. zaszywa się na ukrytych terenach Archipelagu Malajskiego. wraz ze swoim asystentem Wangiem. Wkrótce. podczas odwiedzin na jednej z pobliskich wysp. ratuje młodą Angielkę. Lenę. z rąk złego oberżysty Schomberga i zabiera ją na swoje odludzie. Mimo że to Heyst wyzwolił Lenę. to ona okazuje się ocaleniem dla niego – powoli uwalnia go od poczucia wyobcowania i izolacji. które rządzą jego życiem.

Wkrótce spokojna aura odległego zakątka zostaje zakłócona. bo w akcie zemsty Schomberg nasyła na nich złowrogie trio. któremu wmawia. że Heyst ukrywa na swojej wyspie cenny skarb.

Rozpoczyna się konflikt. w którym na ciężką próbę zostają wystawieni nie tyl

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


EPUB.MOBI

199550: 4.99

https://woblink.com/product-publication/download/199550/epub

:

Cena:


Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3

Autor: Sophie Davis

Raven z przerażeniem odkrywa. że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej. niż jest gotowa przyznać. a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś. komu można ufać.

Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw. Raven musi połączyć wszystkie wskazówki. bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo. ale i życie. Stawka w tej grze właśnie znacznie wzrosła.

Czy tajemnicza Lark ma w zanadrzu więcej sekretów. niż Raven jest w stanie udźwignąć? Czyją krwią spływa najpiękniejszy z diamentów rodziny Kingsleyów?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9chyłka rewizja, hashi detoks, nowy dom na wyrębach część 2, remigiusz mróz ebook, paradoks znaczenie, rośliny lecznicze pdf, dodaj mi skrzydeł jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną, pająki pana roberta, jakub czarodziej związki, wolf love, zwiąż się ze mną pdf, tajemnice dzieł sztuki, podatki pdf, jak mówić żeby dzieci nas słuchały pdf za darmo, kallentoft, genetyka molekularna zadania maturalne, czerwony rynek, zły czas, publikacje naukowe online, władysław pis romans, roman kolton…