Weranda na Czarcim Cyplu

Weranda na Czarcim Cyplu

Autor: Liliana Fabisińska

Sąsiedzi przyzwyczaili się już. że Natalia jest uroczą. nieco ekscentryczną starą panną. hodującą ziółka na parapecie. Nie dziwią się nawet. że rozwija swoją firmę i zaczyna pisać doktorat. zamiast wreszcie przejść na emeryturę. Gdy wraca z sanatorium z psem. który na kilometr rozpoznaje kłamstwo i zdradę małżeńską. są nieco zaskoczeni. A kiedy w ślad za psem przyjeżdża pewien żeglarz. całujący Natalię namiętnie na środku deptaku. a ona sama zaczyna nosić mini i malować usta na czerwono. na Półwyspie Helskim podnosi się wrzawa. Nina ma problem odwrotny: jej narzeczony zniknął bez śladu. suknia ślubna. której usiłuje się pozbyć. wciąż wraca do jej szafy. a wszyscy wokół usiłują ją swatać z nieodpowiednimi mężczyznami. I choćby nawet chciała zrobić coś. czego nie wypada – nie bardzo miałaby z kim. W dodatku firma. którą do tej pory prowadziła twardą ręką. wymyka jej się spod kontroli. a trzy młodsze siostry nagle zaczynają zachowywać się kompletnie nieprzewidywalnie. Obraz holenderskiego mistrza. mroczne sekrety z odległej przeszłości Helu i niewinne ziółka o śmiertelnej mocy. to mieszanka wybuchowa. z którą Nina i Natalia muszą zmierzyć się wspólnie – jeżeli nie chcą spędzić w więzieniu reszty swoich dni. Podejrzane o morderstwo z premedytacją mogą liczyć tylko na siebie. I na pewnego policjanta o rybim nazwisku. który – wbrew poszlakom i zdrowemu rozsądkowi – nieoczekiwanie staje po ich stronie.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


Pierwszy raz

Autor: Agata Czykierda-Grabowska

Czy można uniknąć zranienia. gdy serce otwiera się pierwszy raz?

Kuba od zawsze kochał siostrę swojego najlepszego przyjaciela – niestety. bez wzajemności. Piękna i zupełnie nieświadoma jego uczuć Lena byłą zagadką. której nie potrafił rozwikłać.

A ona… poraniona i zatrzaśnięta w pancerzu obojętności. który budowała sobie przez lata. nie chce wpuszczać do swojego świata mężczyzn w obawie przed kolejną traumą.

Pewnego dnia przewrotny los ponownie połączy ze sobą drogi tych dwojga.

W Kubie ze zdwojoną siłą odżywają dawne uczucia. a Lena zaczyna patrzeć na dawnego przyjaciela w sposób. którego sama nie rozumie. Rozpoczynają pełną namiętności grę. w której oboje udają. że łączy ich tylko przyjaźń.

Czy możn

Wydawnictwo: Initium

Cena: 24.6


Legion Nieśmiertelnych. Tom 1. Świat Stali

Autor: B.V. Larson

Minęło siedemdziesiąt lat. odkąd na Ziemię przybyła armada obcych. Ludzkość dostaje proste ultimatum: dołączyć do Imperium lub zniknąć z oblicza galaktyki. Członkostwo jednak kosztuje. By przetrwać. pozbawiona unikatowych surowców Ziemia musi handlować swoim najcenniejszym zasobem – krwią i życiem własnych mieszkańców. Odrodzone z zamierzchłej przeszłości ziemskie Legiony oddają się na usługi obcych ras. by zapewnić byt i przetrwanie ojczystej planety. Ceną jest ciężka. krwawa służba. która rzuca najemników daleko poza granice znanego kosmosu… i śmierci.

James McGill jest chłopakiem jakich wielu: pozbawionym perspektyw i pomysłu na życie mieszkańcem ziemskiej Hegemonii. spędzającym większość czasu w wirtualnej rzeczywistości. Nie mógł się spodziewać. ż

14.9: https://woblink.com/ebook/saga-rodu-forsyte-ow-3-przebudzenie-do-wynajecia-john-galsworthy-10051u

Cena:


Proxima

Autor: Stephen Baxter

XXVII wiek. Przyszłość ludzkości w tej galaktyce wydaje się niemal nieograniczona…

Są w niej setki milionów czerwonych karłów. które posiadają planety nadające się do zamieszkania przez ludzi. Taki właśnie jest świat Proxima Centauri. Dla ludzkości może oznaczać nadzieję na przetrwanie. bo toczące nieustanne wojny między sobą przeludnione kolonie na Marsie i Merkurym z pewnością tego nie gwarantują.

Ale najpierw nowy świat musi zostać skolonizowany. a brakuje chętnych. by zostać osadnikiem. Wyprawa na surową planetę nie zapewni splendoru ani żadnych gratyfikacji. a oferuje tylko trud. samotność. pustkę… Yuri Jones wraz z tysiącem innych przymusowych kolonistów niebawem dowie się. jak to jest żyć w nieprzyjaznym pustynnym świecie. którego połowa skrywa się w wiecznej ciemności.

Proxima opowiada niesamowitą historię kolonizacji surowego nowego Edenu. a tajemnica. którą skrywa ten świat. na zawsze zmieni postrzeganie naszej roli we wszechświecie.

‚Monumentalna powieść’.

National Space Society

‚Ta powieść po prostu zapiera dech w piersiach’.

SFBook.com

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


Byle do przodu

Autor: Olga Rudnicka

Trup był. ale już sobie poszedł.

Maria marzy o własnej restauracji. O jej prowadzeniu. tak jak o gotowaniu. nie ma pojęcia. ale od czego jest kucharz i menedżer? Piotr. jej brat. zarządza centrum urody. choć nie odróżnia jogi od feng shui. Pomocy. zwłaszcza finansowej. w spełnieniu tych marzeń rodzeństwu udziela ojciec. bogaty przedsiębiorca.

Maria i Piotr nie mają złudzeń. Za darmo umarło. Ta propozycja musi mieć drugie dno. Co tak naprawdę planuje ich ojciec? Za wszelką cenę postanawiają się tego dowiedzieć. Szpiegostwo. szantaż. przekupstwo. nie cofną się przed niczym. by dociec prawdy i ubiec knowania ojca. Wszystkie chwyty są dozwolone!

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych ‚Natalii 5’. ‚Cichy wielbiciel’. ‚Były sobie świnki trzy’ i wielu. wielu innych. Miłośniczka zwierząt. natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788365707246: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/siostra-smierc-agata-wrobel-daniel-petr-153835u

Cena:


Fighting Temptation

Autor: K.C. Lynn

Julia różniła się od wszystkich ludzi. których znałem. Wcześniej nigdy bym nie przypuszczał. że może istnieć ktoś równie dobry i szczery. Im lepiej ją poznawałem. tym bardziej byłem od niej uzależniony. Z każdą chwilą spędzoną razem niszczyła jakąś część mroku. który gdzieś we mnie tkwił. Dzięki Julii moje gówniane życie nie wydawało się takie okropne. I zanim się spostrzegłem. zakochałem się w dziewczynie nie z tego świata. – Jaxson Reid

Niecodzienna para przyjaciół – niewinna dziewczyna o dobrym sercu i powszechnie znany „niegrzeczny chłopiec”. Los sprawił. że ich ścieżki się przecięły. co sprawiło. że powstała między nimi silna więź oraz pojawiła się pokusa. której oboje pewnej nocy ulegli.

Mija pięć lat. Jaxson powraca do jedynej dziewczyny. która by

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 34.99


Dom

Autor: Piotr Ibrahim Kalwas

Piotr Ibrahim Kalwas wydał przed ‚Domem’ cztery książki: ‚Salam’. ‚Czas’. ‚Drzwi’ i ‚Rasa mystica’. W każdej ambicje uważnego obserwatora łączył ze skłonnościami rasowego filozofa. który niczego nie recenzuje z wyższością. lecz pragnie rzeczywistość zrozumieć. stawia jej pytania. rozbijając stereotypy w myśleniu o Innych. Jego proza jest nieustanną konfrontacją sposobów myślenia. stylów bycia. typów emocji. skali ludzkiego niespełnienia i odradzającej się wiary w Dobro. Powiada. że to przez islam stał się obywatelem świata. Nie jest to punkt widzenia łatwy do przyjęcia po zniknięciu z nowojorskiego pejzażu dwóch symbolicznych wież. ale wraz z lekturą kolejnych książek. a szczególnie tej. ‚Domu’. coraz trudniej go ignorować.

Wydawnictwo: Janka

Cena: 13.53


ISBN

9788365349835: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/demonolodzy-ed-i-lorraine-warren-gerald-brittle-23961u

Cena:streszczenie szczegółowe edyp, władca pierścieni powrót króla audiobook, czesc humanistyczna egzamin gimnazjalny, hrabal bohumil, zbigniew czachór, irena pospiszyl patologie społeczne pdf, polskie ryby morskie, długie gorące lato 1985 lektor, zaginione kontynenty, opowieść podręcznej ebook, aleksander deyev, technologia podstawowych syntez organicznych pdf, z ziemi włoskiej do polski, wady postawy u dzieci pdf, elektroniczne książki, angielski dla seniorów pdf, test z lektury kwiat kalafiora, piotrowski piętno, tom phillips, olga wójcik, lodołamacz książka…