Wdzięczność

Wdzięczność

Autor: Liv Larsson

Jeśli chcesz częściej czuć się szczęśliwy. przeczytaj tę książkę. a przede wszystkim użyj jej.

Dostajesz do ręki narzędzie. które pomoże ci silniej odczuwać wdzięczność i bardziej doceniać to. co masz. Dzięki temu narzędziu możesz się uczyć. jak aktywnie wpływać na przeżywanie szczęścia. zamiast być biernym i tylko tęsknić do miejsca lub do stanu. w którym chciałbyś się znaleźć.

Wdzięczność pozwala podwyższyć poziom zadowolenia z życia i odkryć. co jest w nim naprawdę ważne. jest sposobem pielęgnowania związków. ułatwia uzupełnianie zapasów energii i wchodzenie w głębszy kontakt z ludźmi. Ułatwia też refleksję nad tym. co zostało ci dane. jest drogą do dokonywania bardziej świadomych wyborów.

Ta książka zawiera ćwiczenia wdzięczności na 52 tygodnie. Wykonując je. przeżyjesz cały rok wdzięczności. a uczucie szczęścia stanie się twoim wiernym towarzyszem.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Kamienne biografie. Znane budowle świata i ich zadziwiające historie

Autor: Przemysław Słowiński

Barwne opowieści o niezwykłych budowlach. który były tłem lub sceną ważnych wydarzeń historycznych. Z racji swych walorów architektonicznych część z nich znajduje się na Liście światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. jak np. zamek Neuschwanstein w Niemczech czy Sagrada Família w Hiszpanii. Oprócz obiektów kojarzonych z rodami panującymi autor zamieścił w książce budowle związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi. jak słynny brazylijski stadion Maracanã czy nowojorska Madison Square Garden. W książce znalazły się też akcenty polskie. jak chociażby krakowski Pałac pod Baranami. 

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 23darmowe ebooki pdf bez rejestracji, na krańce świata. podróż historyka przez historię, zapożyczenia z języka rosyjskiego, łamanie praw człowieka w ameryce południowej, homer iliada pdf, magdalena małecka anna seniuk, jak myśleć mniej pdf, samantha young niedopasowani pdf, sylas historia, andrzej zybała, roman milewski, przyroda klasa 4 sprawdzian, meskie akty, java programowanie praktyczne od podstaw, cukierku ty łobuzie pdf, wiedźmin o wysoką stawkę, mity przeciwko polsce żydzi polacy komunizm 1939 2012, co to znaczy być chrześcijaninem…