Wyprawa na biegun – O ekspedycji Amundsena

Wyprawa na biegun – O ekspedycji Amundsena

Autor: Rafał Witek

Ponad sto lat temu. w roku 1911. czyli bardzo. bardzo dawno temu norweski statek wyrusza na wyprawę. Dowodzi nim Roald Amundsen. globtroter i odkrywca. Pragnie on dopłynąć na Antarktydę i odnaleźć biegun!

Kiedy dopływa na Antarktydę. otaczają go wielkie lodowce i pingwiny. Na miejscu zabiera sanie i psy. i wraz z ekspedycją wyrusza na poszukiwanie bieguna. Historia mówi. że mu się uda! Przeczytaj koniecznie o tej niesamowitej wyprawie po lodowcowym świecie.

Rodzicu. przekonaj się o tym razem ze swoim dzieckiem. w przyjemny sposób wspierając jego naukę czytania. Seria ‚Czytam sobie. Poziom I’ został stworzony z myślą o najmłodszych czytelnikach. którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Proste. wciągające historie. wyraźne i duże literki. wprowadzą Twoje dziecko w

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 39.9


ISBN

9788324043996: Wydawnictwo

Format

5.99: https://woblink.com/ebook/arendt-derrida-i-foucault-a-religia-autor-zbiorowy-195648u

Cena:


ISBN

9788381425568: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/czy-polacy-i-zydzi-nienawidza-sie-nawzajem-tomczok-marta-208229u

Cena:


Czas próby

Autor: David Weber

Mimo upływu czasu dawne sekrety i zapomniane proroctwa ponownie dają o sobie znać.

Wojna pomiędzy małym. lecz potężnym Królestwem Charisu a radykalnym Kościołem Boga Oczekiwanego dobiegła wreszcie końca. Zwolennicy postępu technologicznego zatriumfowali nad przeciwnikami. Spokój nie trwał jednak długo. Uprzemysłowienie świata nie wszystkim się podoba i trudno liczyć na to. iż dzieło zmian będzie przebiegać bez przeszkód.

Złożona opowieść o przemyślanej i wielowątkowej intrydze. Najciekawsza seria SF od czasu «Fundacji» Isaaca Asimova. – Dave Duncan. autor m.in. cykli „Człowiek ze słowem” i „Siódmy miecz”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 44.9


W ramionach miłości

Autor: Julie Anne Long

Ona ma za sobą zbyt wiele bolesnych przeżyć i stara się zbudować życie na nowo.

On doznał zbyt wiele zła i szuka zemsty.

Wielki Pałac nad Tamizą to pensjonat stworzony przez dwie damy. które połączyła miłość. zdrada i śmierć jednego mężczyzny. Teraz oczekują nowego gościa. Nie mogą uwierzyć. gdy wreszcie się zjawia.

To cieszący się złą sławą nieślubny syn księcia Brexford. Lucien Durand. lord Bolt. który – jak sądzono – dziesięć lat temu utonął w Tamizie. Lord zawsze dostaje to. czego chce. A chce zemsty i namiętnej nocy z Angelique Breedlove.

Angelique skrzętnie skrywa swoje uczucia. by uchronić serce przed zranieniem. Serce. które niebezpieczny i tajemniczy lord przyprawia o szybsze bicie.

Czy zaufanie i miłość zwyciężą. a Wielki Pałac nad Tamizą i ty

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Awers

Autor: Ryszard Ćwirlej

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. 

Dwanaście miejsc. w których króluje zbrodnia. 

Idealne życie jest ułudą. a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni. a ulice polskich miast spływają krwią częściej. niż ktokolwiek chciałby przyznać. Sprawiedliwość nie zawsze triumfuje i niekiedy to zło ma ostatnie słowo. 

„Awers” to brawurowa wyprawa w głąb bezlitosnej miejskiej dżungli. To uważne spojrzenie na otaczający nas świat. w którym nie brak złowieszczych detali. Pełen niewyjaśnionych zbrodni i niesamowitych historii. niemal pulsujących od zawartego w nich zła.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 31.9taniec erotyczne, dawkowanie leków u noworodków dzieci i młodzieży, agnieszka szczepanska, katarzyna guczalska, jak mówić żeby maluchy nas słuchały ebook, rolnictwo precyzyjne pdf, książki online do pobrania za darmo, bezuzyteczna.org, biblia po polsku, ikigai, ulfhednar, zimbardo psychologia i zycie, joanna morea, psy ras drobnych, baltazar gąbka kolorowanka…