ISBN

ISBN

9788366013230: Wydawnictwo

Format

13.5: https://woblink.com/ebook/osiem-miroslaw-smigielski-trestikova-radka-176658u

Cena:


Tylko raz w roku

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Po tym. jak jej rodzice postanowili się rozstać przy wigilijnym stole. myślała. że znienawidzi święta na zawsze.

On nigdy ich nie lubił: sztywna. smutna matka. wykrochmalony. ręcznie tkany obrus i rodowe srebra – elegancko i… mroźniej niż na zewnątrz.

Ale tego roku los przygotował im prawdziwy gwiazdkowy cud. Przypadkowe spotkanie stało się początkiem uczucia. które na zawsze zmieniło ich życie.

Ela musi się mierzyć z problemami rodzinnymi: rozstaniem rodziców. chorobą mamy. a Kamil – stawić czoła zaborczej matce. która wie jedno: ukochany syn zasługuje na kogoś lepszego. Zwłaszcza gdy otwierają się przed nim drzwi do międzynarodowej kariery. a piękna i dobrze sytuowana córka przyjaciół robi do niego słodkie oczy.

Co roku. w Wigilię. Ela i Kamil wracają je

12: https://woblink.com/ebook/pietno-sierra-cartwright-27108u

Cena:


Mgły Avalonu

Autor: Marion Zimmer Bradley

Magiczna legenda Króla Artura. opowiedziana z perspektywy kobiet. które dzierżyły władzę zza tronu

Albowiem. tak jak mówię. zmienił się sam świat. Był taki czas. kiedy wędrowiec. jeśli miał ochotę i znał choćby kilka tajemnic. mógł wypłynąć łodzią na Morze Lata i dotrzeć nie do Glastonbury pełnego mnichów. lecz do Świętej Wyspy Avalon. W tamtych czasach wrota łączące światy unosiły się we mgle i otwierały się wedle woli i myśli wędrowca…

Morgiana. obdarzona darem Wzroku i związana z losem Artura Pendragona. swego brata- -kochanka. opowiada historię krótkiej świetności Camelotu. Nie jest to jednak opowieść o rycerskich czynach. lecz widziana kobiecym okiem wizja społeczeństwa u progu dziejowych zmian.

„Najlepsza wersja sagi arturiańskiej. jaką kiedykolwiek czytałem”.

Isaac Asimov

JEDNA Z NAJWYBITNIJESZYCH POWIEŚCI FANTASY W HISTORII

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 56artur zygmuntowicz, dan sha ri, pianie kogutów płacz psów, horyzont uczuc, andré aciman, najpiękniejsze słowa, agnieszka z królowych życia, sztuka manipulacji pdf, henryk pietrzkowski, okrążmy świat raz jeszcze, najlepsze ksiazki 2020, serce świadomości, grzeszny zdobywca laurelin paige pdf, największy format książki, wysoko wrażliwi chomikuj, triatlon biblia treningu, teściowe muszą zniknąć…