Żywe cienie

Żywe cienie

Autor: Barbara Wrzesińska

Pogoń za dobrami materialnymi. człowiek krzywdzi lub jest krzywdzony. Kontakty sąsiedzkie często ograniczają się do uprzykrzania sobie życia lub próby zaakceptowania otaczającej nas rzeczywistości. kosztem własnego świętego spokoju.

Barbara Wrzesińska w swojej poezji porusza trudne tematy. Jej twórczość przepełniona jest smutkiem. bezsilnością i czasem wręcz rezygnacją. z przebłyskami nadziei. która mobilizuje do podjęcia walki o lepsze jutro. Pisze o przemijającej młodości. uciekającym życiu i zbliżającej się śmierci. Każdy z jej wierszy ma w sobie cząstkę tego smutku. który nosi się w sercu. Rozczarowanie życiem. światem. otaczającymi nas ludźmi. Degradacja środowiska. nieczułość na krzywdę zwierząt. konsumpcjonizm. a nawet niespełniona miłość.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 39.99


Angielskie tajemnice. Zestaw 3 ebooków

Autor: Marta Owczarek

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Sfinks bez tajemnicy” Oscar Wilde (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej.

W jednym kursie z

20: https://woblink.com/ebook/pisma-wybrane-wiek-xx-lojek-jerzy-176678u

Cena:latkowski układ trójmiejski, elżbieta wiater, maria panna nilu, cuda umysłu, historia muzyki książka, c.j. tudor, historia sztuki książka pdf, ebook gratis, darmowe audiobooki po polsku pełne wersje, the sweetest oblivion pdf pl, czyni złodzieja, chłopcy z placu broni książka do czytania pdf za darmo, sprawdzian z przyrody klasa 4 dział 2, liberalizm a neoliberalizm, wolni od stresu, sandra brown spięcie, europa szkic, lato muminków pdf, szczerek siódemka, wielka historia powszechna, zabić drozda mobi, orientalizm said, god hates poland…