ISBN

ISBN

9788324055050: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/wyznania-przedsiebiorcy-pogrzebowego-caleb-wilde-143679u

Cena:


Przedziwna śmierć Europy

Autor: Douglas Murray

Dlaczego Stary Kontynent popełnia samobójstwo?

Spadająca stopa urodzin. masowa imigracja oraz pielęgnowanie braku zaufania do siebie i nienawiści do własnych wartości składają się na to. że Europejczycy nie potrafią wystąpić we własnej obronie ani oprzeć się kompleksowym przemianom swojego społeczeństwa. które w końcu doprowadzą do jego unicestwienia.

Książka Murraya jest nie tylko analizą realiów demograficznych i politycznych. ale również bardzo osobistą relacją naocznego świadka autodestrukcji kontynentu. Przedziwna śmierć Europy zawiera reportaże z podróży po całym kontynencie. o miejscach. do których migranci przybywają i do których ostatecznie trafiają. a także tych. które ich nie akceptują.

Na każdym etapie Murray cofa się o krok. aby objąć spojrzeniem szersze kwestie. które mogą doprowadzić do upadku kontynentu europejskiego. od atmosfery masowych ataków terrorystycznych po stopniową erozję naszych wolności. Autor podejmuje takie tematy jak rozczarowująca porażka multikulturalizmu. wolta Angeli Merkel w kwestii migracji. brak repatriacji i zachodnia fiksacja na punkcie poczucia winy. Murray jeździ do Berlina. Paryża. Skandynawii. na Lampedusę i do Grecji. wszędzie odkrywając chorobę. która toczy europejską kulturę od środka. a także słuchając historii ludzi. którzy przybyli z dalekich krajów do Europy.

 „Jest to niezwykle ważna książka. której treść powinni poznać wszyscy ludzie mający wpływ na bieg wydarzeń w tym krytycznym dla historii Europy okresie”.

Sir Roger Scruton

Jeden z największych bestsellerów literatury faktu w Europie tego rok.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


ISBN

9788324055050: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/wyznania-przedsiebiorcy-pogrzebowego-caleb-wilde-143679u

Cena:


ISBN

9788324054824: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/dzieci-hitlera-gerald-l-posner-143955u

Cena:meteorologia i klimatologia pdf, mikolajek w szkole lektura z opracowaniem, lichwiarz z dozywocia fredry, rachunkowość budżetowa pdf, tymoteusz pawlikowski, vi keeland książki, medycyna ratunkowa pdf, husaria książka, książki o bezrobociu pdf, badania naukowe w pielęgniarstwie notatki, sobczyk statystyka, dlaczego bałtyk jest słony, europejski model społeczny, edyta pawlik, wielki książę litewski, zarządzanie od podstaw…