:

29.9: https://woblink.com/ebook/kwintesencja-q-potwory-z-ciemnosci-tom-2-pepper-winters-143670u

Cena:


Czy mnie się wydaje. czy tu jest bardzo gorąco?

Autor: Charo Izquierdo

„Nie trzeba się bać menopauzy. Powinno się raczej – znając i kontrolując jej efekty – powitać ją i ugościć. Ty również możesz się tego nauczyć”.

Choć żyjemy w nowoczesnych czasach. temat menopauzy pozostaje jednym z największych tabu. Pokutują też stereotypy. że kobiety w tym czasie są:

w złym humorze

kapryśne

smutne

rozhisteryzowane

bezużyteczne

stare

stare

stareeeeee

Dość!

Charo i Laura – dwie świetne dziennikarki. obdarzone lekkim stylem – wyjaśniają wszystko. co powinnaś wiedzieć o menopauzie: od huśtawek hormonalnych i leczenia. przez dietę i wysiłek fizyczny. aż po sposoby na poprawienie sobie humoru i udany seks.

Pora. by każdy zrozumiał. że nic złego się z

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.9


https://woblink.com/product-publication/download/146825/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381473057: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/stowa-do-morza–145657u

Cena:zobowiązania część szczegółowa, żywienie w chorobach nowotworowych, jan potocki hrabia, głotowo sanktuarium, leśna polana michalak pdf, podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne, wielka samotność kristin hannah, eichelberger romans, hesse wilk stepowy, pakiet. wiedźmin. tom 1-8, genetyka krótkie wykłady pdf, zarządzanie instytucjami kredytowymi pdf, oskar i pani roza online, planeta singli 2 wypożyczalnia, ćwiczenia gramatyka angielski, miłość perska, ruta śpiewak, wiliam gibson, małżeństwo po zdradzie opinie, kroniki archeo tom 11…