1

1

:

:

Cena:


Nieboszczyk wędrowny

Autor: Małgorzata J. Kursa

Gdy młodzi farmaceuci. Marylka i Sławek. w dość osobliwych okolicznościach weszli w posiadanie apteki. marzyło im się spokojne. bezstresowe życie. Niestety ich szczęście szybko zakłócił wędrujący trup… A taki trup to nie lada kłopot dla policji. nie mówiąc już o właścicielach posesji odwiedzanych przez ciało. Co gorsza. w cały ten pasztet wmieszał się wielki czarny kocur obronny o imieniu Belzebub… Oj. chyba nie obejdzie się bez tabletek z krzyżykiem!

Pełna czarnego humoru powieść o dziwnym nieboszczyku i jeszcze dziwniejszym mordercy.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 29.9


Smitten Kitchen. czyli Nowy Jork na talerzu

Autor: Deb Perelman

Tu nie ma kakofonii kolorów. czcionek. photoshopowych bajerów. starych łyżek i obtłuczonych glinianych kubków. Jest kobieta. jej mała kuchnia. kuchenny blat. minimum urządzeń i potrawy. które wołają: zrób mnie. Tu wszystko jest do zrobienia. Apetyczne. kolorowe. domowe.

WHITE PLATE

***

Przede wszystkim jest Nowy Jork. Miasto tysiąca zapachów. setek nacji i języków. Pulsująca kolorami mekka smakoszy. Kulinarny tygiel. w którym wykwintna kuchnia miesza się z potrawami ze wszystkich stron świata.

Jest też maleńka kuchnia na Manhattanie. której 4m² szczelnie wypełniają nowojorskie smaki. To tu autorka książki wyczarowuje swoje dania. Niech jej proste i efektowne przepisy staną się Twoim oknem na kulinarny świ

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 21.99


Skończ z tym sh*tem!

Autor: Gary John Bishop

Nieważne. czy popadłeś w rutynę codzienności. czy nuży cię praca. czy nie możesz znaleźć swojej idealnej połówki. czy masz problemy z oszczędzaniem lub kłopoty z dbaniem o zdrowie. wszystko sprowadza się do jednego: autosabotażu. I na pewno masz już tego dość.

Jeśli chcesz. by twoje życie było choć trochę niezwykłe. nie możesz reagować na wszystko w swój zwykły sposób. „Skończ z tym sh*tem!” pozwoli ci przejąć kontrolę nad najskrytszymi mechanizmami podświadomości i da ci moc. dzięki której przeobrazisz swoje negatywne myśli i złe przyzwyczajenia w życie. o jakim zawsze marzyłeś. choć nie wiedziałeś. jak je osiągnąć. Przygotuj się. że wszystko. co o sobie wiesz. stanie na głowie!

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9strategia błękitnego oceanu audiobook, haker umysłów, kamorry, jerzy ambroziewicz, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi cała książka, ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych komentarz, kaprys milionera frączyk pdf, motywacja hubrystyczna, ebook, mira jaworczakowa oto jest kasia, darmowe audiobooki online, nazywam się stephen florida, anna srebrna, książki historyczne pdf, daisy destruction…