Dogonić miłość

Dogonić miłość

Autor: Anna Sakowicz

Agata wciąż próbuje realizować kolejne punkty planu. Chce przecież być jak Bridget Jones. Nie udało się jej schudnąć. nie znalazła jeszcze mężczyzny swojego życia. ale spodziewa się dziecka. Ciąża skomplikuje. ale i rozwiąże wiele spraw. Ktoś zniknie z życia kobiety. ktoś nowy się pojawi. Na dodatek zacznie ją prześladować tajemniczy mężczyzna o posturze niedźwiedzia grizli. A Pola jak zwykle weźmie sprawy w swoje ręce. Podejmie kilka zaskakujących działań. wejdzie w konflikt z prawem. wynajmie mieszkanie i rozpocznie samodzielne życie… Jak potoczą się losy dwóch zwariowanych sióstr Żółtaszek? Czy dogonią miłość i znajdą szczęście. na które postawiły aż trzy złote? Niektóre plany realizują się w odwrotnej kolejności. Urodzenie dziecka to dopiero początek.

:

Cena:


Tajemnicza róża z angielskim. Zestaw 3 ebooków

Autor: Marta Owczarek

Zestaw zawiera 3 ebooki:

– „Tajemnicza róża” William Butler Yeats (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angiel

27.9: https://woblink.com/ebook/tamtego-lata-w-bulgarii-winkler-pogoda-malgorzata-180241u

Cena:


Moja spektakularna metamorfoza

Autor: Karolina Szostak

Karolina Szostak ̶ od 20 lat związana z Polsatem. prezenterka sportowa i wielka fanka siatkówki. piłki i sportów walki. Kiedy nie pracuje. podróżuje albo ukrywa się w kinie. Uwielbia to co robi i…. śledzia w śmietanie.

Marta Kordyl ̶ dziennikarka (pracowała w Gali. Onecie. Fleszu i Party). copywriterka i scenarzystka. Kiedy nie pisze… zawsze coś pisze.

To naprawdę pani? Takie pytanie najczęściej słyszy Karolina Szostak. Następne to: jak pani to zrobiła? No właśnie jak? O tym jest ten poradnik. Karolina zdradza w nim krok po kroku jak udało jej się schudnąć w rok prawie 30 kg. Przepisy. ćwiczenia. motywacje. rady. ostrzeżenia. drobne potknięcia i ogromny sukces. Jednym słowem cała spektakularna metamorfoza Karoliny od podszewki. Tylko ciii.

:

Cena:


Randka z jeleniem

Autor: Sęczykowska Elżbieta

To osobista i autentyczna relacja związana z czasem zakładania pierwszej w Polsce prywatnej farmy jeleni na Mazurach. Jest to niekiedy zabawna. a niekiedy nieco dramatyczna historia człowieka. który mieszkał wiele lat w Anglii i wraca do Polski po to. by zmagać się z popegeerowska rzeczywistością. Dokonuje pionierskich wyczynów pośród fantastycznych. ale i często bardzo nieprzyjaznych ludzi. Jest to prawie kryminał umiejscowiony pośród pięknej przyrody. zwierząt. ludzi i obyczaju.

Istotna role w książce odgrywa odnoszenie się do historii ciekawych miejsc Warmii i Mazur. a przede wszystkim do głębokiej. odchodzącej już tradycji polskiej i tworzenia nowych jej form o zupełnie odmiennych standardach.Decyzja o przeniesieniu się na wieś nie tylko otworzyła nowy rozdział w życiu boha

34.99: https://woblink.com/ebook/toaleta-meska-czyli-piekny-pan-z-telewizji-grzeszczuk-galazka-anna-178269u

Cena:król w żółci pdf, pan blizińskiego, ocalałe riley sager, audio buk, anita bryńska, ksiazki do czytania, nachlass, podstawy biochemii, max payne 2 solucja, joe abercrombie ostrze, repetytorium maturalne biologia rozszerzona pdf, olga tokarczuk opowiadania, dan brawn, aparat triflo, wyniosłe wieże, tadeusz tomaszewski psycholog, katarzyna kotulska, brain tracy…