Wszystko będzie dobrze

Wszystko będzie dobrze

Autor: Ewa Maja Maćkowiak

Rok z życia dwóch serdecznych przyjaciółek Honoraty i Arlety. Honorata z oddaniem pracuje w ośrodku pomocy społecznej. Dzięki jednej z podopiecznych zyskuje wymarzoną rodzinę i spełnia swoje najskrytsze marzenie. Tymczasem Arleta poślubia – jak jej się wydaje – wymarzonego księcia z bajki.

Jest pierwszy dzień Nowego Roku. Skatowana przez męża Arleta trafia do szpitala. Mimo że rany goją się szybko. dziewczyna zmaga się z niepewnością i strachem. Szczęśliwie los stawia na jej drodze silne i mądre kobiety. dzięki którym krok po kroku odnajduje prawdziwą siebie i przekonuje się. że życie pisze dla niej całkiem nowy scenariusz.

Wszystko będzie dobrze to poruszająca opowieść o mocy nadziei. kobiecej przyjaźni i… Rudziku. odnalezionym kocie. Wszystko będzie

29.9: https://woblink.com/ebook/hotel-aurora-emilia-teofila-nowak-193116u

Cena:


Wydawnictwo

Novae Res: Format

193527

https://woblink.com/product-publication/download/193527/epub: 1

Cena:


Kiedy znów będę mały

Autor: Janusz Korczak

Książka Janusza Korczaka. lekarza i wychowawcy. skierowana zarówno do dzieci. jak i dorosłych. Dowodzi. że na świat dzieci nie należy patrzeć z góry. ale raczej czerpać z niego mądrość i uczyć się przeżywania radości i smutków. Janusz Korczak. właśc. Henryk Goldszmit (1878–1942). polsko-żydowski lekarz i pedagog. zajmował się teorią i praktyką wychowania. Pisał utwory literackie oraz publicystyczne. w których propagował prawa dziecka oraz nowoczesne metody wychowawcze.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788366620162: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/12-podrozy-misia-miodala-stefan-potocki-195652u

Cena:dariusz góral, daleki rejs lektura, opowiadania erotyczne pl, wewnetrzne dziecko, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, darmowe pdf, nike 2019, historia testy gimnazjalne, komputerowy cpun, treny broniewskiego, obudź w dziecku olbrzyma pdf, małe kobietki pdf, netografia przykład, cuda umysłu, dzieje herodota pdf, parafrazować, wołoszański sensacje 20 wieku, elena sidorkiewicz, dzika mrówka i tam tamy audiobook, słownik synonimów pwn, proust w poszukiwaniu straconego czasu pdf, wilk stepowy hermann hesse…