Zatoka milczenia

Zatoka milczenia

Autor: Emma Viskic

Caleb Zelic. głuchy od najmłodszych lat. zawsze żył na uboczu. obserwując i odbierając od ludzi istotne sygnały ukryte w ich uśmiechu. kaszlu. pocałunku.

Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel z czasów dzieciństwa. z którym współpracuje. wyrzuty sumienia i chęć udowodnienia swojej niewinności sprawiają. że na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Nie może jednak działać sam. Pomaga mu Frankie. była policjantka. z którą się przyjaźni i prowadzi wspólną firmę.

Caleb ma tylko jeden trop: słowo „Scott” przekazane przez ofiarę morderstwa w ostatnim esemesie. Kim jest tajemniczy Scott? Jak to się dzieje. że jest zawsze krok przed nimi?

W trakcie śledztwa Caleb odkrywa niewygodne prawdy o swoim zamordowanym przyjacielu – i o sobie samym.

‚Pierwszorzędny i wartki thr

20.9: https://woblink.com/ebook/dzisiaj-umrzesz-ty-patryk-dobrowolski-wallman-sue-151992u

Cena:


Nie będzie żadnej rewolucji

Autor: Kazimierz Rajnerowicz

Bałuty. czołgi. punk rock. zbuntowana młodzież i wtedy oni wchodzą cali na czarno. W latach 90. XX wieku przez Łódź przeszła prawdziwa burza zmian. Zespół Cool Kids of Death. jak sama nazwa wskazuje. pochodzi właśnie z Łodzi. Jego przekaz był jednak szerszy. wyrażający niepokoje tzw. Generacji NIC. Czy naprawdę kilkanaście lat po przełomie 1989 roku młodym ludziom pozostawała albo mrówcza praca w korpo. albo rzucanie butelkami z benzyną?

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 39.9


ISBN

9788366436053: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/ziola-ktore-lecza-thomas-easley-steven-horne-160650u

Cena: Steven Horne


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

154190

https://woblink.com/product-publication/download/154190/pdf: 1

Cena:


1

:

:

Cena:deutsche nasz, johanna basford kolorowanki, ugrupowania poetyckie dwudziestolecia międzywojennego, christophe andre, dominika wetoszka, najgłośniej krzyczy serce, anna naskręt, opowiadania bizarne lubimy czytać, łobocki metodologia, kryminalna warszawa, jo nesbo człowiek nietoperz pdf, marta madejska, książki historyczne pdf, darmowe ebooki romanse, rosemary rogers, kosmiczne zachwyty chomikuj, pieśni osjana pdf, hello neighbor: hide and seek, kolorowanka invizimals, zaburzony…