Wydawnictwo

Wydawnictwo

We need YA: Format

156294

https://woblink.com/product-publication/download/156294/epub: 1

Cena:


Obsesja Eve (#2). Obsesja Eve. Jutra nie ma

Autor: Luke Jennings

Na podstawie książek Luke’a Jenningsa powstał wyróżniony nagrodą BAFTA i nominowany do Emmy serial OBSESJA EVE.

W kontynuacji Kryptonimu Villanelle brytyjska agentka i rosyjska zabójczyni toczą grę o najwyższą stawkę.

Eve Polastri i Villanelle uczestniczą w szpiegowskim wyścigu dookoła świata. wchodząc w drogę wpływowym organizacjom i niebezpiecznym rządom walczącym o prymat.

Eve odkrywa przed nami swoje ukryte talenty. konsekwentnie dążąc do konfrontacji. Czy jednak zdoła wytropić i pokonać zręczną i nieuchwytną Villanelle?

KsiążkI i serial OBSESJA EVE pokochali czytelnicy i widzowie na całym świecie. Sandra Oh. odtwórczyni roli Eve. za swoją rolę zdobyła Złoty Glob oraz nominację do nagrody Emmy. a Jodie Comer. odtwórczyni roli Villanelle – nagrodę BAFTA. Tak pierwszy. jak i drugi sezon serialu zyskał ogromną popularność i w kwietniu 2019 roku rozpoczęto prace nad sezonem trzecim.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Gondolą do raju

Autor: Jane Porter

Po wielu próbach skontaktowania się z włoskim milionerem Giovannim Marcellem Rachel przyjeżdża do Wenecji. Staje pod drzwiami pałacu Marcellich z półrocznym bratankiem Giovanniego na rękach. Opiekuje się nim od śmierci jego rodziców. ale teraz potrzebuje pomocy. Jest pełna obaw. jak Giovanni. który nie chce mieć z nią nic wspólnego. zareaguje na jej wizytę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99natalia daśko, ludlum książki, michel de montaigne próby, burrows annie, historia wewnętrzna pdf, wiech wiechecki, sonet 4 mikołaj sęp szarzyński, piotr pocieszyciel, dlaczego piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych, bad boy’s girl 2 pdf, magdalena kędzior, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook, maksimum osiągnięć pdf, toksykologia książka, agnieszk maciąg, ekstradycja mróz…