1

1

:

:

Cena:


Furie

Autor: Katie Lowe

Rok 1998. Szesnastoletnia dziewczynka zostaje znaleziona martwa na terenie szkoły. ubrana na biało i usadowiona na huśtawce. Brak znanej przyczyny śmierci. Jej cztery koleżanki doskonale wiedzą. co się stało.

Po wypadku. w którym Violet traci ojca i siostrę. nastolatka rozpoczyna naukę w Akademii Elm Hollow. prywatnej szkole dla dziewcząt w sennym nadmorskim miasteczku. Kampus szkoły owiany jest ponurą sławą – w siedemnastym wieku na terenie szkoły odbywały się procesy czarownic. Wkrótce po dołączeniu do grona uczennic Violet zostaje zwerbowana na czwartą członkinię sekretnej grupy. której przewodzi Annabel. charyzmatyczna nauczycielka historii sztuki.

Na pozór zajęcia prowadzone przez Annabel nie mają nic wspólnego ze starożytnymi rytuałami. Dziewczęta jednak zaczynają wierzyć. że magia istnieje naprawdę – i że mogą ją ujarzmić. To się zmienia. kiedy pewnego dnia zostaje znalezione ciało koleżanki. która zaginęła dziewięć miesięcy wcześniej. Dziewczyna również należała do stowarzyszenia. Gdy Violet orientuje się. że była łudząco podobna do niej. zaczyna mieć wątpliwości. czy może ufać swoim przyjaciółkom. nauczycielom. a nawet samej sobie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Rób swoje

Autor: Sarah Knight

Jak być tym. kim jesteś. i korzystać z tego. co masz. aby dostać to. czego chcesz

Ta książka jest o akceptacji siebie. o konieczności uświadomienia sobie mocnych i słabych stron. poczucia się bardziej pewnym siebie. a jednocześnie poświęcenia trochę mniej uwagi martwieniu się tym. co pomyślą inni.

Pokazuje jak powiedzieć ‚nie’. postawić granice i powiedzieć ‚stop’ marnowaniu czasu. energii i pieniędzy na rzeczy. które nie przynoszą ci radości.

Sarah Knight pokazuje. że życie staje się coraz lepsze. gdy przestajesz się przejmować tym. co myślą inni i zaczynasz robić to. co ty naprawdę chcesz zrobić; jak być sobą i wykorzystywać to. co masz. do dostania tego. czego pragniesz; kiedy można być samolubnym i dlaczego nie ma sensu dążenie do doskonałości oraz bycie ‚trudnym’ dla siebie.

:

Cena:


ISBN

9788375259209: Wydawnictwo

Format

16.8: https://woblink.com/ebook/informacja-biblioteka-spoleczens

Cena:



iwona wrońska, witold gradoń, krzysztof jaskułowski, ustrój polityczny australii, wiedzą bezużyteczna, pułkownik ryszard kukliński, thomas mann czarodziejska góra, niemiecki pdf, simone moro barbara moro, mądrość i cuda świata roślin, wedrujaca ziemia, miasto opuszczone, achaja tom 1 pdf, gutowska-adamczyk, ostatnie życzenie audiobook torrenty, ogólna teoria zatrudnienia, procentu i pieniądza…