ISBN

ISBN

9788381194655: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/niewolnicy-iii-rzeszy-z-litera-p-arno-

Cena:


Ścieżka wolności

Autor: don Miguel Ruiz-junior

Don Miguel Ruiz. autor Czterech umów. Ścieżki miłości i innych bestsellerów. jest duchowym nauczycielem i niekwestionowanym autorytetem dla milionów ludzi.

Jego syn. Don Miguel Ruiz jr. pieczołowicie zebrał i opracował wypowiedzi seniora z nagrań odczytów. warsztatów i wywiadów. Ocalił przed zapomnieniem także fragmenty swych codziennych rozmów z ojcem i rodzinne anegdoty. Tak powstała ta niewielka. ale głęboko mądra. szczera i skłaniająca do refleksji książka.

Duchowe dziedzictwo Ruiza to synteza prastarej wiedzy Tolteków. zachodniej medycyny i psychologii. Pomaga wejrzeć w głąb siebie. odnaleźć swoje autentyczne „ja”. uleczyć się z życiowych ran. wypełnić życie miłością i harmonią.

„Moje nauczanie jest swego rodzaju zaproszeniem. propozycją. abyś porzucił swoje uprzedzenia. fanatyzm. i powrócił do prawdy o tym. kim jesteś. Pamiętaj. że tylko ty masz kontrolę nad sobą i nad tym. w co wierzysz. nikt więcej. Czas. abyś przestał się ranić”. (fragment Ścieżki wolności)

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/162387/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:boże igrzysko audiobook, prawo konstytucyjne banaszak pdf, zmarszczki czasoprzestrzeni, lis i kozieł adam mickiewicz, czarne stopy opracowanie, ksiazka o macierewiczu, chodakowska dieta pudełkowa, zwiadowcy 3, kod leonarda da vinci pdf, testy osobowości pdf, ten dzień blanka lipińska pdf, marcin ligas agh, cisza białego miasta mobi chomikuj, był sobie chłopczyk pdf, strategie przedsiębiorstwa, zbrodnia i kara mobi, przez kraj ludzi zwierząt i bogów, egzamin ósmoklasisty angielski repetytorium pdf…