Dzień przed Gwiazdką

Dzień przed Gwiazdką

Autor: Monika Hołyk-Arora

Maria to zwariowana. kochająca życie i podróże programistka. Przez przyjaciółkę bywa jednak pieszczotliwie określana mianem “Panny Grinch”. Dlaczego? Pewne wydarzenia z przeszłości sprawiły. że nie lubi Bożego Narodzenia. ani niczego. co chociaż pośrednio jest z nim związane. Zaś końcówkę grudnia tradycyjnie spędza gdzieś na drugim końcu świata. aby uniknąć widoku przystrojonych choinek i uśmiechających się na siłę ludzi.

 

Tym razem jednak przeznaczenie ma względem niej zupełnie inne plany. A wszystko to za sprawą życzenia. wypowiedzianego spontanicznie w czasie wyjazdu do Wiednia. Starsza pani zakochana w cudownej atmosferze świąt. kot – włóczykij. utalentowana nastolatka i tajemniczy sąsiad zrobią wszystko. by wnieść do jej życia nieco magii. Jednak czy nietuzin

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49


All inclusive – Wyznania ochroniarza: część 2

Autor: Salt Vanessa

„Już niedługo dostaniesz. Chcę cię mieć… zaraz po Célie… a może równocześnie – mamrocze. rozpinając mi jednocześnie pasek. Ma przed sobą wielkie wybrzuszenie. wodzi po nim palcami. jedyne. czego pragnę. to wsunąć w nią tego fiuta. Natychmiast’.

W drugiej części erotyku All inclusive – wyznania ochroniarza Liam kontynuuje swoją opowieść o tym. jak został najbardziej pożądanym ochroniarzem w mieście. Liam i Mia – jego była nauczycielka francuskiego – mieli już okazję się dobrze poznać. Podczas intymnych uniesień Mia przygotowywała go do zbliżającego się spotkania z jej przyjaciółką Célie. Teraz spotykają się w trójkę na gorące rendez-vous wypełnione ponętnymi fantazjami i niespodziankami… Czy Liam sprosta oczekiwaniom tych dwóch kobiet?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


ISBN

9788382261424: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/staroswieccy-obywatele-piotr-chmielowski-nikolaj-gogol-202573u

Cena:


ISBN

9788382191738: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/on-malgorzata-bloch-luczak-203047u

Cena:


Wydawnictwo

Saga Egmont: Format

203423

https://woblink.com/product-publication/download/203423/epub: 1

Cena:marshall rosenberg książki, gramatyka j polski, błękit maja lunde, transgresywny, poza dobrem i złem pdf, zagrożenia lokalne, sztuka gotowania, jak zrozumieć kota, zamek kaniowski, tuwim biografia, zaćmienie książka, sfejsowani, fce słownictwo pdf, pięć dysfunkcji pracy zespołowej pdf, irena chołuj urodzić razem i naturalnie, technologia postaci leku pdf, status związku, to o nas piotr c pdf…