Chłopiec na szczycie góry

Chłopiec na szczycie góry

Autor: John Boyne

Autor bestsellerowego. doskonale przyjętego przez czytelników Chłopca w pasiastej piżamie po raz kolejny zaskakuje i wzrusza!

Kiedy mały Pierrot zostaje sierotą. zmuszony jest opuścić rodzinny dom w Paryżu i rozpocząć nowe życie ze swoją ciotką Beatrix – służącą w zamożnej austriackiej rodzinie. Jest rok 1935. a druga wojna światowa zbliża się wielkimi krokami. Miejsce. do którego trafia chłopiec nie jest zwykłym domem. To Berghof. rezydencja Adolfa Hitlera.

Pierrot szybko zostaje wzięty pod skrzydła Hitlera i wrzucony do coraz bardziej niebezpiecznego nowego świata: świata terroru. tajemnic i zdrady. z którego nigdy nie będzie w stanie uciec…

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788375067941: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/zbrodnia-w-blekicie-katarzyna-kwiatkowska-223u

Cena:


ISBN

9788379035090: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/kordian-juliusz-slowacki-21832u

Cena:


Wstając z kolan. Reportaże o ‚dobrej zmianie’

Autor: autor zbiorowy

Zbiór reportaży pod redakcją Cezarego Łazarewicza. który o książce mówi tak:
W ciągu tych czterech lat zmieniło się wszystko: maniery. język. a nawet poczucie przyzwoitości.
I ten zmieniający się świat próbują opisać reporterzy – z perspektywy Warszawy. Gorzowa. Zakopanego. Berlina i Janowa Podlaskiego. Bez wymądrzania się. bez nadymania. Pomagają zrozumieć świat. opisując jego wycinek. bo te drobne puzzle składają się na nasz obraz codzienności.
Poprosiłem reporterów. których znam. szanuję i cenię. by wybrali historię. która ich poruszyła. Ułożyło się to w sensacyjną opowieść w dziesięciu odcinkach. które trzymają w napięciu od początku do końca.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32w czepku urodzone książka, camilla läckberg ofiara losu pdf, tessa d’urberville pdf, day leclaire, historia internetu w polsce pdf, fisher sutanny, książka ebook, marzena kopta, test z lektury władca lewawu, problematyka pracy, kamienie na szaniec w służbie małego sabotażu audiobook, moc pozytywnego myślenia pdf, bankowość elektroniczna w polsce, anna ogonowska, audiobook darmowe, belle aurora friend zoned, analiza dyskursu medialnego, cena pocałunku pdf, katarzyna archimowicz, naval chłopaki z marsa, atlas histopatologii, 13 pięter, agnieszka wantuch, jane austen dzieła zebrane, e-booki za darmo, imponderabiliów…