Krocząc wśród cieni

Krocząc wśród cieni

Autor: Christopher KY

Pewnego dnia natknąłem się na wiedzę. dzięki której pokonałem strach. lęki i brak akceptacji. Zdecydowałem. że zaryzykuję i wyruszę w samotną podróż. o jakiej nigdy mi się nie śniło. Za wszelką cenę po prostu chciałem być szczęśliwy.

Historia oparta na faktach.

Przez tragiczne wydarzenia z dzieciństwa straciłem wiarę w życie i popadłem w głęboką depresję. Stałem się pustym oraz zagubionym człowiekiem. który nie miał w sobie za grosz ciepła. Myślałem. że podróżowanie. realizowanie marzeń czy bycie szczęśliwym zarezerwowane jest tylko dla nielicznych.

Wierzę. że moja historia wyzwoli i zmotywuję także Ciebie. byś ostatecznie pokonał przeciwności. a przede wszystkim wygrał wewnętrzną wojnę o samego siebie i świadome życie.

12: https://woblink.com/ebook/aremil-iluzjonistow-opowiesci-alicja-makowska-143947u

Cena:


1

:

:

Cena:


Witajcie na cholernej Arktyce

Autor: Blair Braverman

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać na Arktykę?

Blair Braverman ma nieco ponad 18 lat. mieszka w słonecznej Kalifornii i marzy o życiu na kole podbiegunowym. Kiedy udaje się jej wyjechać na Arktykę. odbywa trudną podróż przez śnieżyce. klaustrofobiczne jamy w śniegu i pulsującą zorzę polarną. Poznaje tajniki prowadzenia psich zaprzęgów. walczy o życie podczas jednego z treningów i próbuje być tak dzielna i wytrzymała jak to tylko możliwe.

W próbie oswojenia surowej Północy chodzi bowiem jednak o coś więcej niż pokonanie zimna.

W krainie bezkresnej bieli Blair mierzy się ze światem. którego zasady ustalają twardzi mężczyźni. którzy traktują z góry kobiety – tym bardziej te. które są „obce”. Kiedy próbuje funkcjonować w zamkniętych społ

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 24.99


Na pomoc. Patycjo!

Autor: Urbańska Agnieszka

Obłaskawić potwora szarlotką? Przypomnieć policji. jak się puszcza bańki mydlane? Sprawić. by bezpańskie psy i koty przestały być niczyje? Ośmielić wstydliwego kawalera? Rozśmieszyć do łez szpital? Patycja. do usług.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 19.9


ISBN

9788380170469: Wydawnictwo

Format

15.75: https://woblink.com/ebook/prawda-w-procesie-karnym-jan-kil-146947u

Cena:przywództwo wyższego stopnia, beata wieczorek homoseksualizm, wypożyczalnia ebook, hubert morawski, ksenocyd, wojciech grobelski, minecraft komiks, nie umiem rozmawiać, kompendium neurologii, maria kruger karolcia pdf, decomorreno, harlan coben ostatni szczegół, wielka gramatyka języka niemieckiego pdf, after 3, książki podobne do harrego pottera, overlord solucja, książka pdf, zywot czlowieka poczciwego…