Iluzja percepcji. cz. I: Stek bzdur

Iluzja percepcji. cz. I: Stek bzdur

Autor: David Icke

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom swojej najnowszej publikacji. Książka jest odpowiedzią na problemy współczesnego świata – oszustwa finansowe i klimatyczne. propagandy medialne czy afery bankowe.

Na próżno tu szukać powtórzeń idei przedstawianych w poprzednich bestsellerach: Największy sekret oraz Ludzka raso. powstań z kolan (cz. 1 i 2). Iluzja percepcji to totalnie nowatorska. najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten.

W książce – bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague’a. spisanej przystępnym stylem dziennikarskim – znajdziesz rozwiązania na wiele niewyjaśnionych dotąd kwestii. takich jak:

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Dla ciebie wszystko

Autor: Nicholas Sparks

Dawson Cole i Amanda Collier. Chłopak z nizin społecznych. wychowany w rodzinie cieszącej się jak najgorszą sławą w całym hrabstwie Pamlico. I dziewczyna z przeciwnego bieguna społecznego pragnąca zostać nauczycielką.

Różnice wynikające z pochodzenia. wychowanie. nieprzychylni ludzie – wszystko to sprawiło. że tych dwoje nie mogło być razem. choć oboje bardzo tego pragnęli. Dawson. który w młodości niechcący zabił człowieka. nigdy się z tym nie pogodził. Żyje samotnie. pracując na platformach wiertniczych i pokutując za dawne winy. Amanda. mimo że wyszła za mąż i urodziła dzieci. czuje się nieszczęśliwa.

Po latach dawni kochankowie spotykają się w rodzinnym miasteczku na pogrzebie starego przyjaciela. Stłamszone przed laty uczucie powraca – ale czy uda im się odnaleźć szc

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


ISBN

9788382191547: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/dogonic-marzenia-malgorzata-tarczynska-201798u

Cena:


ISBN

9788381784719: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/wyrzuc-z-glowy-slonia-kevin-simler-robin-hanson-202766u

Cena:


Świeży

Autor: Nico Walker

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych powieści ostatnich lat. finalistka PEN Hemingway Award oraz jedna z najlepszych książek roku wg „New Yorkera”. „Entertainment Weekly” i „Vogue’a”. 

Młody mężczyzna na pierwszym roku nauki w college’u poznaje Emily. Połączeni pasją do twórczości Edwarda Albeego i ecstasy szaleńczo się w sobie zakochują. Wkrótce jednak Emily musi wrócić do domu w Elbie. w stanie Nowy Jork. wobec czego chłopak rzuca szkołę i zaciąga się do wojska jako sanitariusz. 

Życie nie przygotowało go na koszmarną rzeczywistość. którą zastaje w Iraku. Koledzy z jego oddziału na zmianę palą. grają w karty. wdychają sprężone powietrze. nadużywają środków przeciwbólowych i oglądają porno. Oprócz tego giną jeden po drugim podczas kolejnych misji. 

Przez cały ten czas

1:

Cena:samantha young wszystko przed nami, obnażony, maska arlekina, save me mona kasten pdf, cena wolności sezon 2, pedagogika podręcznik akademicki śliwerski kwieciński pdf, książki prawnicze, interpretacja ekg kurs podstawowy, stephenie meyer życie i śmierć pdf, best seler i zagadka znikających warzyw, w pułapce pożądania, diagnostyka bakteriologiczna, alternatywne i wspomagające metody komunikacji, agnieszka jucewicz, jerzy nasierowski rodzina, ginekologia i położnictwo bręborowicz, kapitał ludzki pdf, hulajnogą przez smoczą wyspę audiobook, dziedzictwo posłańca chomikuj, herbart pedagogika…