Rodzeństwo – opowiadanie erotyczne

Rodzeństwo – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

Rozpinam pierwszy guzik jego koszuli. ten najwyższy. Napotykam jego spojrzenie i zastanawiam się. czy poszłam za daleko. Zakłada ręce pod głowę. rozluźnia się. Figlarność w jego oczach to znak. że mam kontynuować. Rozpinam więc drugi guzik. Trzeci. I czwarty. Niebawem jego tors jest całkiem odsłonięty. a poły koszuli leżą rozwarte z obu stron. Jest dobrze zbudowany. piękny. Głaszczę jego klatkę piersiową. czując rytm bijącego w niej serca. Widzę. jak z każdym oddechem wznosi się i opada. I jak bardzo podniecają go moje pieszczoty.

Jenni jest rozsądna. Wie. co jest właściwe. a co absolutnie zabronione. Christoffer jest jej przybranym bratem. Ale ostatnio Jenni zaczyna patrzeć na niego inaczej niż do tej pory. Nie tylko go widzi i rejestruje. lecz zaczyna go pragnąć. Z całych sił star

3.99: https://woblink.com/ebook/fuckboy-opowiadanie-erotyczne-b-j-hermansson-199824u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788711662434: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/pod-smaganiem-samumu-antoni-ossendowski-200928u

Cena:


Brat mojego męża – opowiadanie erotyczne

Autor: Hansen Andrea

W domu panuje cisza. Jesteśmy z Jacobem jedynymi osobami nocującymi w głównym budynku gospodarstwa. Od wielu lat nie sypiam z Joelem z powodu jego chrapania. Tak w każdym razie to tłumaczymy. Zawsze byłam osobą o dużym libido. Zwłaszcza tego lata tęsknię za dotykiem i intymnością. W Jacobie. młodszym bracie Joela. jest coś szczególnego – coś natarczywego i wyzywającego. Iskra. która wciąż nie zgasła. Niebezpieczeństwo. którego jeszcze nie nauczył się opanowywać.

Opowiadanie zostało wydane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej celem jest ukazywanie natury człowieka i jej złożoności poprzez opowieści o pasji. intymności. miłości i pożądaniu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99jedyna książka, harry potter i książe półkrwi pdf, wojan wiek, najczarniejszy strach coben, anna bednarska trudny mężczyzna, życie drzew, promiss salon24, waluacja, medaliony zofia nałkowska pdf, peter straub upiorna opowieść, chłopcy z placu broni książka do czytania online, jak odmawiać nowennę pompejańską pdf, dr ewa kurek książki, czesław bywalec, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, joanna balicka, sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu, ebbok, kwantowa rzeczywistość naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych…