Odwaga w przywództwie

Odwaga w przywództwie

Autor: Brené Brown

Co robić. aby kształtować odważniejszych. śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jakbudować środowiska pracy. które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. autorka pięciu bestsellerów „New York Timesa”. od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. a przez ostatnich siedem lat poświęciła wiele czasu na pracę z wpływowymi liderami i zespołami z całego świata. W niniejszej książce. w typowy dla siebie i uwielbiany przez czytelników sposób. udziela odpowiedzi na powyższe pytania. powołując się na wyniki swoich badań. a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.

Na odważne przywództwo składają się cztery kompetencje. któr

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 9.99


Serce na sprzedaż

Autor: Dominika Smoleń

Może i moja historia miłosna nie jest zbyt szczęśliwa. ale przynajmniej jest moja. Jestem pewna. że ciekawszej dawno nie słyszeliście.

Aleksandra nie miała łatwego życia. Brak perspektyw. dzieciństwo spędzone tylko z matką. nieznany ojciec – to tylko kilka z trudności. z którymi przyszło jej się zmierzyć. Pewnego dnia jej los nagle się odmienia: dostaje propozycję pracy w znanym wydawnictwie książkowym. Okazuje się jednak. że praca na etacie nie pozwoli jej na opłacenie wszystkich rachunków. więc dziewczyna musi zacząć dorabiać w inny sposób. Z pomocą przychodzi jej przyjaciółka. Pytanie tylko: czy pomoc Emilii naprawdę zmieni jej życie na lepsze. czy raczej doprowadzi do katastrofy?

Emocje. wstrzymany oddech i historia trafiającą prosto w serce. Jeśli macie odwagę zmierzyć się z opowieścią. która pozostawi was bez tchu i pokruszy serce. to tytuł dla was. Polecam!

Marta Daft. Martawsrodksiazek.pl

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:zły audiobook, nowo mowa, arabski syn, biblioteki internetowe, matematyczne przygody, wielki słownik frazeologiczny online, sword art online 3: taniec wróżek, niezdobyta tom 2 pdf, medjugorie widzący, słodkie szaleństwo belle aurora pdf, fumio sasaki, procesy biznesowe w praktyce, książka kolejne 365 dni…