Zrobione! Naucz się kończyć to. co zacząłeś

Zrobione! Naucz się kończyć to. co zacząłeś

Autor: Jon Acuff

Cierpisz na „słomiany zapał”?Prześladują cię nieukończone zadania i nieosiągnięte cele? Podobają ci się wszystkie nowe pomysły? Z zaczynaniem nie masz problemu. ale nie potrafisz niczego doprowadzić do końca?

Badania dowodzą. że niepowodzeniem kończy się aż 92 procent wszelkich postanowień noworocznych. Wielu ludzi prowadzi życie na krawędzi… Na krawędzi realizacji. Dlaczego? Ponieważ najtrudniejszą przeszkodą na drodze do osiągania celów nie jest lenistwo czy fakt. że się za mało staramy – jest nią perfekcjonizm. Jesteśmy swoimi najostrzejszymi krytykami. Kiedy wydaje nam się. że nie zrobimy czegoś porządnie. wolimy w ogóle tego nie robić. Właśnie dlatego najczęściej rezygnujemy z jakiegoś wyzwania już w pierwszym a

44.9: https://woblink.com/ebook/jeden-na-jeden-odwazne-rozmowy-z-pracownikami-inga-bielinska-zofia-jakubczynska-145846u

Cena: Zofia Jakubczyńska


Funkcjonowanie łańcuchów dostaw ropy naftowej i gazu ziemnego do Polski

Autor: Urszula Motowidlak

W publikacji zostały zaprezentowane rezultaty badań naukowych dotyczących zasadniczych aspektów funkcjonowania łańcuchów dostaw surowców energetycznych i paliw. Przedmiotem rozważań teoretycznych i empirycznych są łańcuchy dostaw ropy naftowej i gazu ziemnego do Polski. Analizę empiryczną podporządkowano zagadnieniu krajowego bezpieczeństwa energetycznego. uwzględniając przy tym jego geopolityczny wymiar.

Książka jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców ze świata nauki. praktyków oraz młodzieży akademickiej. którzy interesują się bieżącymi trendami funkcjonowania rynków surowców strategicznych z uwzględnieniem aspektów logistyki.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 146466

https://woblink.com/ebook/naturalne-techniki-przywracania-zdrowia-andreas-moritz-146466u

:

Cena:


ISBN

9788381194808: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook/dwubiegunova-czyli-ta-ktora-kocha-za-bardzo-malgorzata-strzelecka-145906u

Cena:dariusz kaczor, grzegorz nancka, nasza szkoła klasa 3 sprawdziany, rozmówki polsko angielskie pdf, fizjologia zwierząt pdf, seksownik czyli mądrze i pikantnie pdf, chico xavier książki, anna bellon zaufaj mi, apollo i boskie próby tom 4, czas wolny w prl, prawie rozwiedzeni, stephen king biografia, tonąca w błękicie pdf doci, leki w ratownictwie medycznym 2017 pdf, prognozowanie ekonomiczne teoria przykłady zadania pdf, nieprzewidziany, rzeźnik max czornyj, mobi książki, mariusz walczak, dopóki niebo nie płacze, assassin creed revelations poradnik, tylko dla ciebie pdf vi keeland, spotkanie nad morzem test sprawdzający, gombrowicz ślub pdf, jr ward, wielki następca…