Spartakus. Rebelia

Spartakus. Rebelia

Autor: Ben Kane

Spartakus dokonał rzeczy niemożliwych: uciekł z niewoli i. dowodząc potężną armią niewolników. pokonał siły Gajusza Kasjusza Longinusa. Wydaje się. że nic nie stoi już na przeszkodzie. by udał się do rodzinnej Tracji.

Tymczasem dezerteruje jeden z generałów armii Spartakusa wraz ze swoimi ludźmi. a Marek Licyniusz Krassus gromadzi w Rzymie potężne siły przeciwko byłemu gladiatorowi. Senat daje Krassusowi wolną rękę – ma zrobić wszystko. by rozgromić wojsko Spartakusa i położyć kres niewolniczej rebelii. Rozpoczyna się prawdziwa walka na śmierć i życie. 

 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 40.99


Zbyt wiele szczęścia

Autor: Alice Munro

Najwspanialsza autorka opowiadań wśród żyjących pisarzy anglosaskich.

Bonnie Brody. ‚Fairbank Reader”

Styl Alice Munro jest żwawy. zmysł obserwacji niezmordowany. ciekawość zachłanna. a zdania — zaczerpnięte z najczystszego źródła.

Jonathan Penner. „The Washington Post’

Dziesięć najnowszych opowiadań znakomitej kanadyjskiej pisarki od lat wymienianej w gronie kandydatów do literackiej Nagrody Nobla. Dziesięcioro głównych bohaterów (przeważnie bohaterek) i dziesięć historii rozgrywających się w dwudziestowiecznej Kanadzie i dziewiętnastowiecznej Europie.

Niezależnie od tego. czy centralnym wydarzeniem w opowiadaniu jest napad z bronią w ręku czy rywalizacja o względy mężczyzny. wyuzdany rytuał czy potrójne morderstwo. intymna i wyciszona proza Alice Mu

29.9: https://woblink.com/ebook/kamienica-pod-szczesliwa-gwiazda-agnieszka-krawczyk-34770u

Cena:bez litości willow winters, chłopiec zwany gwiazdką, agitka, bolesław pochopień, książka odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, strategia syjonu, legendarny król brytów, powieść londona, krzysztof jonas, anna koralewska, kawa z kardamonem książka, podróż ludzi księgi, evzen bocek, dla jej dobra, inspektor tusz, bożena aksamit, sekretne życie autorów lektur szkolnych, książka stulecie winnych, zacznij od siły chomikuj, wykluczeni szałek, talizman stephen king, chrześcijaństwo w japonii, jak mniej myśleć. dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych chomikuj…