Tajemniczy przeciwnik

Tajemniczy przeciwnik

Autor: Agata Christie

Amerykanka Jane Finn ma cenne dla brytyjskiego rządu dokumenty. dlatego depczą jej po piętach: pan Brown – „człowiek związany z bolszewikami”. wywiad oraz bogaty kuzyn z Ameryki. W sam środek afery wpadają także Tommy i Tuppence. marzący o ekscytujących przygodach. Nadstawiają karku (dosłownie!). by zdemaskować Browna. uchronić Anglię przed szerzącym się komunizmem i odkryć… wzajemną miłość!

Tommy i Tuppence debiutują w tej powieści. „wnosząc weń wyobraźnię i niekonwencjonalne podejście”. A wszystko za sprawą rozmowy podsłuchanej przez Agatę Christie w kawiarni…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


Fenomen poranka

Autor: Hal Elrod

Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny. autor programu Miracle Morning – w książce Fenomen poranka uczy. jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom. które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda. udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego. pełnego sukcesów życia.

Miracle Morning to program 30-dniowej przemiany nawyków związanych z poranną rutyną. dzięki któremu nauczysz się. jak z radością zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją siebie. Książka Elroda to zbiór sześciu sprawdzonych praktyk. pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze. po lekturze Fenomenu poranka. z pewnością uda ci się to zmienić. Ta prosta metoda może całkowicie odmienić twój harmonogram dnia i uświadomić ci. że długie spanie wcale nie jest tym. czego potrzebujesz.

Korzyści. jakich możesz oczekiwać po lekturze tej książki. to m.in.:

• poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania;

• zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód;

• lepsza kondycja fizyczna. a nawet redukcja wagi;

• zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy;

• osiąganie lepszych wyników finansowych;

• motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia!

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 34.9


1

:

:

Cena:


Chłopiec z Burzy

Autor: Thiele Colin

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży ratuje życie trzem osieroconym pelikanom. Pisklęta. znalezione w gnieździe na wydmach. pod jego opieką wyrastają na piękne. silne ptaki. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca. pełna humoru i przygód opowieść o szczególnej więzi łączącej Chłopca z Burzy i Pana Parsifala – pelikana. który rezygnuje z wolności i wybiera przyjaźń z chłopcem.

Ekranizacja Chłopca z Burzy z Geoffreyem Rushem w kinach już w styczniu 2019 roku!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28antyterroryści książka, adam przechrzta cień, king t.m. frazier pdf, ten obcy ebook, gdy skończy się sierpień pdf, biblioteka ebooków, sternberg psychologia poznawcza, michał buchowski, książki za darmo do czytania, agata lewandowska dietetyk, józef czechowicz pod dworcem głównym w warszawie, sąsiedzi książka, voblink, codename: panzers – faza pierwsza, wytrzymałość materiałów niezgodziński pdf, rozbiory polski przyczyny, sprawdzian klasa 4 przyroda, podstawy biochemii, mroczne materie lubimy czytac, adam sadowski, mowa ciała książki, tadeusz nowela, sylvain neuvel…