Kawa – Opowiadanie erotyczne

Kawa – Opowiadanie erotyczne

Autor: Nielsen Beatrice

„[…] odwiedza Jamesa. nie może się napatrzeć na Rosę. Ma nadzieję. że ani James. ani Rosa tego nie zauważą. I że Rosa też ją zauważyła. Wyobraża sobie. jakby to było ją dotknąć. pocałować… Czasem robi sobie dobrze. myśląc o współlokatorce Jamesa.’.

To opowiadanie zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej intencją jest opisywanie ludzkiej natury i jej różnorodności poprzez opowieści o pasji. intymności. pożądaniu i miłości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Historia życia czarnego kota

Autor: Barbara Nawrocka Dońska

Powieść kierowana do młodszych czytelników. jej bohaterem. a zarazem narratorem. jest tytułowy czarny kot. który nosi imię Aleksander. Zwierzak-gawędziarz opowiada o swoich perypetiach. wspomina czas kociego dzieciństwa. które przeżył w nadmorskiej miejscowości. by ostatecznie. po wielu przygodach. trafić do Warszawy.

Utwór przedstawia jego perypetie. przy okazji wprowadzając dzieci w nieznany im świat. w którym nie było jeszcze internetu czy telefonów komórkowych. Nie zmienił się jednak koci charakter: urok. upór i spryt Aleksandra pozwolą młodym czytelnikom dostrzec w nim cechy posiadane przez ich kocich pupili.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Powrót Saszki

Autor: Barbara Nawrocka Dońska

Powieść najpopularniejszej autorki PRL-u!

Historia Saszy Konstałowa. który wciąż zmuszony jest zmieniać miejsce pobytu. bezustannie poszukując tego. w którym dane mu będzie pozostać. Tułaczkę rozpoczyna już w dzieciństwie. gdy jego ojciec. usiłując ocalić resztę rodzinnego majątku. ucieka wraz z rodziną z rewolucyjnej Rosji. Syn musi wówczas porzucić szkołę politechniczną i rozpocząć przymusową podróż. Młody Rosjanin trwale podzieli los rodzica. Przebywa na Polesiu. w Warszawie. w Paryżu. wszędzie daremnie szukając swojego miejsca.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Nawiedzona Polska

Autor: Bernard Breszka

Kochamy się bać. To fakt. Strach przed codziennością ukrywamy pod maską opowieści grozy. w których łatwiej jest stawić mu czoła. Gdzieś głęboko. nawet jeśli nie chcemy tego przyznać. obawiamy się. że trudna przeszłość przestanie być tylko częścią podręczników do historii. Obawiamy się biedy. a w szczególności braku szczęścia. Obawiamy się porażki. samotności i osobistej tragedii. Szukając lekarstwa. odwracamy wzrok i sięgamy ku temu. co niewytłumaczone. Temu. co zastąpi realne źródło strachu – ku wampirom. demonom i innym bestiom. Temu. co zaspokoi wpisaną w nas rządzę wrażeń i emocjonujących przeżyć. których konsekwencje nigdy nie doprowadzą do tragedii. Strach. który zdaje się być całkowicie bezpieczny. Strach. który zawsze możemy nazwać fikcją.

Zebrane histori

12.49: https://woblink.com/ebook/dzieci-boleslaw-prus-197586u

Cena:eumeswil, dziennikarstwo i świat mediów pdf, córeczka kathryn croft, pomnik cesarzowej achai tom 2 pdf, troglodytów, jerzy bralczyk książki, powrót do czarnobyla chomikuj, ove logmansbo prom, zakład o miłość pdf, tatarkiewicz historia filozofii tom 3, moja jane eyre, simona: opowieść o niezwyczajnym życiu simony kossak, jego krwawe zamiary, unified protector, berwiński…