ISBN

ISBN

9788366149403: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/alarm-pod-gwiazdami-eugeniusz-toman-175310u

Cena:


Zima w środku lata

Autor: Philip Reeve

NA KŁOPOTY TYLKO BUSTER!

Tym razem jest to ekipa archeologów. zaproszona przez mamę Bustera. Ale czy ktoś mógł przewidzieć. że ledwo rozkopią pagórek na szkolnym boisku… zamarzną w środku lata?!

Buster ucieka w ostatniej chwili. Tylko po to. by odkryć. że to on musi uratować Smogley przed Królem Zimy. który skuwa miasto coraz grubszą warstwą lodu…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 19.8


Dragon Age: Utracony tron

Autor: David Gaider

Matka młodego Marica. Królowa Rebeliantów. zdradzona ginie z rąk swoich szlachciców. Teraz Maric staje na czele armii buntowników próbujących wyzwolić kraj spod okupacji.

Jego rodacy żyją w strachu. dowódcy – nie mają doń zaufania. Maric po swojej stronie ma jedynie Loghaina. młodego dzielnego banitę. który ocalił życie księcia. oraz Rowan. piękną wojowniczkę zaręczoną z nim od dnia narodzin. Otoczony przez szpiegów i zdrajców musi znaleźć sposób. by przetrwać i wypełnić swoje przeznaczenie: uwolnić Ferelden spod jarzma tyrana i zasiąść na tronie jako kolejny z linii potomków wielkiego króla Kalenhada.

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9


1

:

:

Cena:


Bajki dla Marysi i Alicji

Autor: Sakiewicz Tomasz

Zapraszamy do krainy niezwykłych historii. dzielnych bohaterów i niesamowitych przygód. Krasnoludek Urwipiał. Osiołek szczęścia. Paryżanka z Chin. O Puszku. co gonił balonik. Cztery misie i jeden słonik. czy Misio z Marszałkowskiej. to tylko niektóre z proponowanych bajek przeznaczonych do czytania razem z dziećmi. 

 Wspólna lektura opowiedzianych historii może stać się miłym wieczornym rytuałem. a także pretekstem do rozmowy z dzieckiem. o tym. co jest w życiu najważniejsze.

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 21


ISBN

9788324171422: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/prezent-sebastian-fitzek-sarna-rafal-175385u

Cena:tysiąc wspaniałych słońc pdf, czarny łabędź taleb, doktryna szoku, silny wstrząs, gry police, historia pewnego statku, jerzy iwaszkiewicz anna monika iwaszkiewicz, krótka historia siedmiu zabójstw, opieka nad wcześniakiem, pilipiuk kroniki jakuba wędrowycza, rodzaje katastrof komunikacyjnych, twierdza breslau, lech korniszewski, był sobie pies ebook, bogusław bagsik magdalena bagsik…