Ogród Utrapień Transcendentnych

Ogród Utrapień Transcendentnych

Autor: Dominika Thomson

W roku 1944 podczas Wielkiej Wojny para zakochanych nastolatków zostaje uwięziona w schronieniu i prowadzi wyczerpującą walkę o przetrwanie. W tle dogorywających ruin ukochanego niegdyś miasta zmierzają się z głodem. szczurami oraz własnym strachem o jutro. Jednak w tym bolesnym oczekiwaniu nie zjawia się wyczekiwana pomoc i spotyka ich koniec… ziemskiej wędrówki! Wydawałoby się. że jest to kres ich problemów. ale do osobliwego miejsca. w jakim zjawia się dziewczyna. nie trafia jej ukochany…

W Ogrodzie Utrapień Ania musi stawić czoło niedopowiedzeniom. niejasnościom. absurdalności. ale wędrówka po tej osobliwej krainie okazuje się być podróżą w głąb własnej duszy.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15


Sędziwoj

Autor: Józef Bohdan Dziekoński

Józef Bohdan Dziekoński to polski prozaik okresu romantyzmu. Powieści Dziekońskiego w dużej mierze inspirowane były literaturą Hoffmanna. a skupiały się na sferze duchowych zmagań bohaterów. całkowicie oddanych „poszukiwaniu prawdy absolutnej”. wiecznej miłości i urzeczywistnianiu metafizycznych tęsknot. Za największe dzieło Dziekońskiego uznaje się powieść „Sędziwoj”. Jednak większość dzieł Dziekońskiego jest nieznana. Po śmierci autora wszystkie niepublikowane rękopisy spalono zgodnie z jego testamentem. przez co popadł w zapomnienie.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Wypisz. wymaluj. czyli jak robić notatki?

Autor: Krupiński Piotr

Poradnik skierowany głównie do osób młodych i studentów. poświęcony nieszablonowym technikom prowadzenia notatek na papierze i w formie elektronicznej.

Autor konfrontuje również swoje własne doświadczenia z tego zakresu z wiedzą praktyczną zawartą w publikacji i proponuje zmiany mające na celu efektywniejsze tworzenie i korzystanie z notatek.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 27


Wydawnictwo

Laurum: Format

194635

https://woblink.com/product-publication/download/194635/epub: 1

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788382152159: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/7-lat-pozniej-guillaume-musso-joanna-pradzynska-193549u

Cena:medycyna defensywna, csi kryminalne zagadki miami, zbigniew białas rutka, obfite piersi pełne biodra, monika a oleksa, judy campbell, five nights at freddy’s srebrne oczy, opowieści z narnii ebook, pacjentka mobi, najnowsze audiobooki, kuszący duet, mroz oskarzenie, atlas anatomiczny pdf za darmo, ciekawe książki pdf, reymont wampir, boks książka…